19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Як відзначають День студента у вишах Полтави

Уже в суботу, 17 листопада, святкування цього чудового для всієї молоді дня досягне свого апогею. Проте урочисті заходи з нагоди свята розпочалися ще напередодні, нагадуючи студентам про те, що навчання у вишах – найкращий час для кожного з них.

Голова студради ПУЕТу Святослав Заворотній у кріслі ректора вишу та в оточенні членів студради. У День студента головні – вони.
Так, у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка ще в понеділок відбувся круглий стіл на тему «Студентське самоврядування в контексті автономії вищого навчального закладу». На цьому заході були присутні представники студентських рад усіх вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтави, а також президент Всеукраїнського національного студентського союзу. Студенти більше двох годин спілкувалися й вирішували нагальні питання у функціонуванні органів студентського самоврядування.

14 листопада на природничому факультеті пройшов День студентського самоврядування. У рамках програми святкових заходів тут відбувся танцювальний студентський флешмоб, спрямований залучити студентів до активного способу життя. Також відбулося нагородження переможців фотоконкурсу «Я – університет». Дуже цікавим і веселим виявився конкурс на кращу стінгазету, адже кожний студент міг проголосувати за найцікавішу, на його погляд, стінгазету, прикріпивши до неї наліпку у вигляді серця – за аналогом соціальних мереж.

Традиційно для ПНПУ, протягом листопада проходили концерти, присвячені презентації талантів першокурсників на кожному з факультетів. Також відбулася низка спортивних заходів на визначення кращих спортсменів університету. А 14 листопада – урочистості та святкова концертна програма, де кращі студенти отримали нагороди і ректорські відзнаки, а також грамоти міського та обласного значення.

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка з неменшим запалом відзначають День студента і у своєму студмістечку.
У ПНТУ організували танцювальний флешмоб за активний спосіб життя.

Як і в педуніверситеті, тут відбувся танцювальний студентський флешмоб. Свій День самоврядування провели і в гуртожитках навчального закладу. Безліч спортивних заходів із більярду, волейболу та міні-футболу визначили кращих спортсменів закладу. А також відбулася масштабна святкова програма, присвячена Дню самоврядування, на якій найактивніші студенти нагороджувалися почесними грамотами та відзнаками.

Для Полтавської державної аграрної академії свято виявилося подвійним, адже 17 листопада, крім Дня студента, святкується також День працівника сільського господарства.

13 листопада тут відбувся великий концерт з нагоди цих двох свят. На концерті вручалися грамоти і подяки громадським, науковим і спортивним активістам академії.

На території академії працює студентське радіо, яке приймає замовлення та поздоровляє студентів зі святом. У кожному з навчальних корпусів буде відкрита «стіна поздоровлень», де кожний бажаючий матиме змогу залишити своє поздоровлення друзям, викладачам або загалом усім студентам.

Відбувся й оригінальний музичний захід під назвою «Караоке на п'ятачку» – аналог телепередачі «Караоке на майдані»: студенти збиралися на подвір'ї академії та грали за правилами телешоу. Так само збирались і гроші у фіналі. А наприкінці фіналісти обмінювалися капелюхами і забирали із собою зібрану суперником суму.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі День студента відсвяткували чи не найактивніше в місті.

Відбулася велика кількість знакових заходів: круглий стіл на тему: «Толерантне суспільство – основа демократичної країни», презентація проекту «Волонтерський рух ПУЕТ» та багато інших. Волонтерський рух, зокрема, спрямований на допомогу маленьким дітям, які навчаються у дитячих садочках або перебувають у дитячих притулках. Студенти разом із викладачами та працівниками університету організовують відвідини дитячих закладів і цікавляться, у чому і яким чином вони можуть допомогти дітям.

Відбулася велика концертна програма «ПУЕТ має таланти», що створена за аналогом «Україна має таланти». Все проходило по-справжньому, талановито та яскраво, але в стінах університету. Кожний представив своє вміння: хто – танці, хто – співи, а хтось… хто на що здатний, викликавши веселий настрій у глядачів. Відбулась і презентація фотовиставки «Ми обрали ПУЕТ», яка презентує зафіксовані студентами та викладачами найяскравіші моменти з життя вишу.

Але, крім усіх офіційних заходів, безліч позитивних і незабутніх емоцій студенти отримають від спілкування одне з одним. Прогулянки вдень і вночі, цікаві історії та нові знайомства. А яким незабутнім шармом оповитий День студента для першокурсника, який тільки починає смакувати справжнє студентське життя!
Володимир Оніщенко, 15.11.2012, 12:153113
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень