19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Студент року» стане конкурсом на кращу студентську команду

У Полтаві вже кілька років поспіль до Дня студента проводиться грандіозний обласний конкурс «Студент року». Ось і цьогоріч у Палаці дозвілля «Листопад» 17 листопада відбудеться святкова програма конкурсу. Але цього року все буде не так, як завжди. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молоді регіони» всерйоз взялася за оптимізацію програми для найбільшої зручності та справедливості. Про організацію цьогорічного конкурсу розповів голова обласної ВМГО «Молоді регіони» Олексій Чепурко
(на фото).

– Цей конкурс ми організовуємо з Полтавською облдержадміністрацією, – говорить Олексій Григорович. – Нинішнього року ми просто змінили формат конкурсу. Раніше змагання були сконцентровані саме на конкретному студенті від кожного вишу, але кожному допомагали одногрупники або просто друзі з навчального закладу. Врешті і нагороду отримував саме студент. Кожній людині важко показати себе у різних жанрах і талантах: хтось – чудовий спортсмен, а хтось – відмінний науковець. Тому цього року змагатимуться саме команди від шести вищих навчальних закладів Полтави та Кременчука.

Програма складається з чотирьох конкурсних епізодів: перший конкурс – візитна картка вишу, завдання якої прорекламувати свій заклад. Другий конкурс – краща група підтримки. Навчальні заклади отримали в рівній кількості запрошення на конкурс, тому групам підтримки доведеться позмагатися за найкращу підтримку свого вишу. Третій конкурс – творчий. Команди повинні показати всі здібності, якими володіють студенти їхнього вишу. Останнім епізодом стане конкурс «Добрі справи», в якому представники вишів презентують усі добрі справи, які проводять у певному навчальному закладі.

– Крім того, ми вирішили, щоб кожний виш локально визначив своїх кращих студентів у чотирьох номінаціях, – говорить Олексій Чепурко, – сюди входять такі номінації: кращий науковець, громадський діяч, творча особистість і кращий спортсмен. Вони будуть нагороджені дипломами та відзнаками. Ми абсолютно всю ініціативу віддали в руки студентів і ніяк не обмежуємо їхньої фантазії. Склад і кількість команд визначають вони самі, і обмеження можуть бути лише розміром сцени.

Конкурс оцінюватиме компетентне журі, члени якого обиралися за критеріями авторитетності й незаангажованості. Але організатори домовилися, що імена та прізвища суддів зберігатимуться у таємниці до початку самого конкурсу. Відомо лише, що буде п'ять або сім суддів – усі з Полтави.

– Одним із цікавих нововведень цього року буде те, – зазначає Олексій Григорович, – що в холі біля самої концертної зали будуть установлені столи з журналами для відгуків, пропозицій та зауважень. Потім це все ми аналізуватимемо, і все можливе та необхідне буде враховано в організації наступного «Студенту року».
Володимир Оніщенко, 15.11.2012, 14:492777
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень