19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Переможець конкурсу «Студент року-2012» — Полтавський педагогічний

У Міжнародний день студента, 17 листопада, в конкурсі «Студент року-2012» у рівній боротьбі зійшлися шість вишів Полтавщини. За допомогою різноманітних змагань студенти мали довести, що їх альма-матер – найкраща.
Команда Полтавського національного педагогічного університету – переможець конкурсу.

Цього разу в Палаці дозвілля «Листопад» за перше місце боролися команди Полтавської державної аграрної академії, Української медичної стоматологічної академії (УМСА), Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (ПолтНТУ) та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (ПНПУ). Також до них приєдналися й гості з області – команди Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля та Кременчуцького університету економіки та інформаційних технологій і управління.

Організатори зазначають, що серед особливостей нинішнього року – участь цілих команд замість окремих студентів:
– Ми проаналізували решту конкурсів і дійшли висновку, що змагання серед особистостей усе одно проходить на основі командної роботи, – розповідає Олексій Чепурко, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони». – Виші допомагають своїм конкурсантам, долучаються до підготовки, і фактично перемагає не одна людина, а вся команда. Тому цьогоріч ми вирішили змінити формат, тож сьогодні виші змагаються в чотирьох конкурсних епізодах: у них вони матимуть змогу представити себе, показати свої досягнення, творчість студентів. Тепер у конкурсі перемагає командний дух.
Основні баталії між учасниками конкурсу проходили в рамках конкурсних епізодів, які, до речі, ще й були обмежені за часом. Студенти мали показати свій навчальний заклад у коротких епізодах: «Візитка вишу», «Добрі справи нашого вишу», «Конкурс груп підтримки» і «Х-фактор мого вишу». Журі визначало не кількість балів за епізод, а відразу місце команди в ньому.

За підсумками конкурсу перше місце здобула команда ПНПУ, друге – Аграрна академія, на третьому – УМСА. Не пощастило потрапити у трійку лідерів ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка – вони посіли четверте місце, а гості з Кременчука – п'яте і шосте. Організатори заходу не лишили переможців без призів: за перше місце команда отримала 2 000 гривень і символічний кубок у вигляді символу міста – орла. Але з порожніми руками не пішов ніхто: для усіх учасників організатори запланували призи у 1500 гривень.
Сергій Лещенко, 22.11.2012, 15:343014
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень