22 квітня 2019 • № 16 (1552)
Rss  

За здоровий спосіб життя — із самого дитинства

Діти із захопленням розділяють звички на хороші й погані.
Цими днями до добрих справ, що відбуваються в Полтаві, додався ще один захід. Його організаторами стали обласний молодіжний центр праці, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Полтавська гімназія №17, учасники команди «Healthy way», Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка.
Після розумової праці дуже корисний активний відпочинок.

Учні «Школи успішного працівника» були поділені на групи, кожній із них поставили завдання зробити певний тематичний проект. Одна з груп, що називається «HealthyWay», зайнялася саме здоровим способом життя. Тут вирішили створити цікавий, пізнавальний та корисний захід для дітей, які найбільше потребують «правильної» інформації. Обравши для себе учнів четвертих класів, група на чолі з Дашею Розумняк направилася до Полтавської гімназії №17.

Капітан команди Даша Розумняк розповіла, чому саме діти четвертих класів стали цільовою аудиторією для проекту:
– Раніше четвертих класів не було, а зараз вони є, і це ніби перехід від молодшої до середньої школи, – говорить Даша. – Ці діти вже досить дорослі, щоб робити правильні висновки, але ще зовсім вразливі до свого оточення. Саме тому ми й вирішили допомогти дітям зробити правильні акценти у великій кількості хороших і поганих звичок.

А діти, у свою чергу, з нетерпінням чекали на гостей і були дуже схвильованими цією подією. Собі в допомогу команда «HealthyWay» взяла волонтерів із Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Разом із волонтерами підготували чудову програму для дітей. Першим етапом програми було оформлення стінгазети. Кожний з трьох класів був поділений на три групи по 8-10 чоловік. Учні повинні були розподілити ілюстрації з різними звичками на два великих аркуші паперу: хороші – на один, погані – на інший. Зацікавлені діти з галасом та гарним настроєм чудово поралися з поставленим завданням, а у складних моментах їм допомагали волонтери. Потім всі команди представляли свої стінгазети й аргументовано пояснювали, чому вони розмістили ілюстрації саме таким чином.

Але на цьому програма не завершилася, і волонтери разом з учителем фізкультури організували для майже дев'яноста четвертокласників «Веселі старти». Дітям зараз, у час комп'ютерів і телевізорів, як ніколи потрібний активний відпочинок, якому вони дійсно раді. А за свою сумлінну працю та чудову командну гру дітки отримали багато фруктів, якими з чудовим настроєм пізніше смакували.
Павєл Москалюк, 29.11.2012, 12:492439
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
<березень