20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

«Софі Лорен» місцевого розливу

Цю жінку мені показали якось в одному з сіл на Полтавщині: «Ось наша Софі Лорен!». Миловидна молодиця й справді була схожою на знамениту італійську кінозірку. «От тільки життя нам від неї нема!» – скаржилися селяни. Виявляється, жінку «завіз» свого часу до села місцевий парубок Гриша, який познайомився з нею під час служби десь на Одещині. Одружилися… Не склалося: надто вже небайдужою виявилася «Софі» до представників протилежної статі.

Гриша невдовзі «забіг» із села, а екс-дружина залишилася з двома дітьми. І пішло-поїхало!.. Кавалери в домі, як кажуть, не переводилися. Додавалося й дітей… Так стала «Софі» й багатодітною матір'ю, однак ніхто й ніколи в сім'ї не працював. Страждало від цього все село: діти зазвичай «чистили» городи й садки, а коли подорослішали, то почали цупити й усе, що під руку траплялося.

– А ви знаєте, що вони добрий десяток хат пропили! – кажуть місцеві.
– Як?
– А отак…

Виявляється, була в жінки своя «система». Коли з'являвся черговий приймак («Софі» надавала перевагу одинакам із сусідніх сіл), та невдовзі умовляла його продати там власну хату і жити разом у її домі. Хата продавалася, і сімейка кілька місяців жила «як королі»: пили, гуляли, ні в чому собі не відмовляючи… Та коли гроші закінчувалися, приймак опинявся на вулиці. На його «місце» невдовзі знаходився наступник – і знову все повторювалося… Отак і пропили-прогуляли до десятка хат по всій окрузі! Але рано чи пізно все закінчується.

Вичерпався й навколишній «ринок житла». Тепер, кажуть, уже «Софі Лорен» перебралася з дітьми (їх чи то сім, чи то вісім) до райцентру, де знайшовся черговий «клієнт». Будинок нібито в нього непоганий, тож «прогуляють» його нескоро…

– Ви хоч напишіть про неї! – бідкалися в селі. – Може-таки, хто прочитає, та й поменшає таких дурнів…
От я й «хоч пишу». Може-таки, і поменшає…

Григорій Лелюх
Павєл Москалюк, 29.11.2012, 13:372915
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень