23 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Двоє полтавських підприємців розстріляли відвідувачів нічного клубу в Одесі

Стрілянину в одеському нічному клубі Bellini на вулиці Рішельєвській, 64, влаштували двоє полтавців у неділю 9 грудня. Загинули 24-річний хлопець та 29-річна дівчина, ще троє постраждалих з пораненнями відправили в лікарню. Один з них у важкому стані.

– Того вечора у клубі сидів і випивав 39-річний полтавець, – розповідає Володимир Шаблієнко, начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУ УМВС в Одеській області. – Його увагу привернула дівчина за сусіднім столиком, і він усіляко намагався її зацікавити. Коли та не зреагувала, чоловік кинув у її бік склянку. За дівчину вступилися відві­дувачі й виштовхали дебошира на вулицю.

Розгніваний полтавець узяв таксі й поїхав з місця події.
– Таксист відвіз його до будинку, де молодик наймав квартиру, – продовжує Володимир Михайлович. – Клієнт попросив його зачекати. За кілька хвилин він повернувся вже з напарником і попросив відвезти їх назад у клуб.

Вийшовши з таксі, ображений клієнт відразу почав стріляти в людей біля приміщення, потім зайшов у клуб і продовжив розправу там. У результаті інциденту загинула 29-річна дівчина, яка тільки-но зайшла всередину закладу. Куля потрапила їй у спину й пробила легеню. Ще один загиблий, 24-річний юнак, виглянув з-за стійки, аби з'ясувати, що відбувається в залі, й отримав кулю в голову. До речі, він був колишнім міліціонером.

– Зараз усі говорять, що охоронці нічого не робили. А що вони можуть зробити проти озброєних злочинців? – говорить Володимир Михайлович. – Однак саме завдяки їм удалося уникнути більшої кількості жертв.

Вони закричали, щоб усі, хто є в залі, лягли на підлогу. Це багатьом відвідувачам і врятувало життя.

Після стрілянини чоловіки спіймали таксі, кинули зброю на заднє сидіння й намагалися втекти. Автомобіль затримали працівники ДПС. У підозрюваних вилучили мисливський ніж, мисливську рушницю АКСУ «Вулкан» і три повні магазини.

Під час затримання один із чоловіків махав перед правоохоронцями посвідченням співробітника Антикорупційного комітету України.

– Зараз прокуратура з'ясовує, чи справді він працює в цій установі. Але припускаємо, що посвідчення липове, – каже Володимир Михайлович.

Затримані прописані в Полтаві, проте вже деякий час мешкають у Київській області. В Одесу вони буцімто приїхали для підписання фінансової угоди.

– Вони не є колекторами, ніяких боргів вибивати ні з кого не збиралися, – спростував чутки пан Шаблієнко. – Приїздили в Одесу у власних бізнесових справах.

Триває кримінальне провадження. Справу під особистий контроль узяв прокурор Одещини Олександр Галкін. Стан потерпілих лікарі зараз оцінюють як такий, що не загрожує життю.

Керівник прес-служби Полтавського ГУ УМВС Юрій Сулаєв повідомив, що раніше один з двох затриманих притягувався до кримінальної відповідальності за розбій, інший був умовно засуджений. Їхня зброя офіційно зареєстрована як мисливська.
Оксана Ханас, 14.12.2012, 11:582700
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень