25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Привітали працівників міліції

Українській міліції виповнився 21 рік. Із цієї нагоди в приміщенні управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області захисників громадського порядку вітали голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, міський голова Полтави Олександр Мамай та міський голова Кременчука Олег Бабаєв.

Керівники області та міста висловили щиру подяку ветеранам правоохоронних органів і хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув при виконанні службових обов'язків.

– Захисники суспільних інтересів, ви залишаєтеся дуже важливою ланкою державного механізму і тут, на Полтавщині, гідно несете свою службу, – наголосив Олександр Удовіченко. – За останнім рейтингом регіонального розвитку, представленого Кабінетом Міністрів України, Полтавщина – серед кращих. Цей рейтинг визначається за різними показниками, є там і розділ «Рівень злочинності», за яким ми з вами на восьмому місці. Це стабільна позиція, до якої насамперед причетні ви. І завдяки цьому показникові ми маємо і загальне почесне четверте місце!

Кращі працівники правоохоронних структур області отримали почесні грамоти Верхов­ної Ради України, Міністерства внутрішніх справ, Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної та міської рад, чергові строкові звання, ключі від службових автомобілів, цінні подарунки (техніку, побутові прилади).

Не з порожніми руками завітав до міліціонерів і Олександр Мамай. Долучившись до всіх привітань, що пролунали на їхню адресу, міський голова вручив міліціонерам сертифікати на чотири квартири – три однокімнатні та одну двокімнатну.

– Нехай на ваші погони падає якомога більше «зірочок», а у ваших сім'ях панують затишок, злагода й добробут. Бажаю вам досвіду, мужності й натхнення, – зазначив міський голова.

На честь професійного свята дві квартири отримали працівники міліції Кременчука, та по одній – Лубен і Комсомольська.

Продовжились урочистості святковим концертом.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 21.12.2012, 13:462949
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень