18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

У житті маленьких полтавців побільшало яскравих барв

Сьогодні міський голова Олександр Мамай разом з лідерами Громадського об'єднання «Наш Дім – Полтава» Олександром Залужним та Володимиром Макаром, які активно продовжують свою благодійну діяльність, привітали дітей міста з першим передноворічним святом – Днем Святого Миколая.

З привітальними словами та приємними подарунками завітали почесні гості в дитячий садок № 13 «Сонечко». Вихованці та педагоги навчального закладу підготували для них справжнє свято. Діти співали пісні, водили хоровод, танцювали, розповідали віршики про Святого Миколая. Міський голова, лідери ГО із задоволенням танцювали разом з дітлахами. А на згадку про цю радісну зустріч зробили спільне фото.

У садочках, школах та лікарнях поздоровляли дітей зі святом Миколая.
– Дошкільною освітою будуть забезпечені всі без винятку діти, – пообіцяв Олександр Мамай. – Зараз ми добудовуємо дитячий садок у провулку Гористому, де буде додаткових сто місць. У нас є декілька судових закладів, які знаходяться у дитячих садках, можливо, їм будуть надані інші приміщення.

Також цього дня Олександр Мамай з Олександром Залужним і Володимиром Макаром привітали учнів загальноосвітньої школи № 5. Усім дітям вони вручили м'які іграшки. Школярі ж показали гостям казку про Святого Миколая й подарували гостям картини та ялинку, виготовлені власними руками.

Не залишилися без уваги й маленькі пацієнти міської дитячої клінічної лікарні. Там очільник міста та його помічники завітали до дітей пульмонологічного і травматологічного відділень. Вони побажали дітлахам якнайшвидшого одужання і вручили їм подарунки.
Величезна кількість подарунків та святкова програма неабияк порадували маленьких пацієнтів Полтавського дитячого відділення тубдиспансеру, адже їхнє життя під час лікування, на жаль, не таке різнобарвне, як могло б бути.

– Я точно знаю, що всі присутні тут діти цього року були справжніми молодцями, а отже, заслуговують на найкращі сюрпризи! Проте я бажаю вам наступного року отримати подарунки вже вдома, під своєю подушкою, і здоровими! – зазначив Олександр Мамай.
Святкову розважальну програму для дітвори організували та провели волонтери Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 21.12.2012, 14:23758
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень