19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Талановита молодь у Полтаві є!

Про це можна було сказати напевне, побувавши на церемонії нагородження переможців конкурсу «Молодь року-2012», який у Полтаві проводиться вже вдруге: цьогоріч сюди надійшло 54 заявки від кандидатів, які змагались у тринадцяти різних номінаціях. У четвер, 13 грудня, у залі Полтавського міського будинку культури нагороджували переможців.

Подібні конкурси – серйозний стимул для розвитку полтавської молоді, вважають організатори, адже перемогу тут можуть здобути ті, хто виявив свої здібності в культурному та науковому житті, медицині, навчанні, підприємництві та інших сферах життя. Порівняно з попереднім роком, «Молодь року-2012» продовжує розвиватися: поповнився список номінацій, а також збільшилися й винагороди за перемогу. Засновники конкурсу – управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та Студентська рада міста подбали і про формат нагородження: простора зала МБК, червоні доріжки і банер із логотипом заходу, перед яким фотографувались учасники та гості.
Секретар міської ради Оксана Деркач вручає диплом Юрію Шавиру – кращому молодіжному лідеру-2012.
– Ми придумуємо різні конкурси для того, щоб дати змогу молоді розвиватися, проявляти себе, – розповіла секретар міської ради Оксана Деркач, – показувати свої здібності, творчість. Важливо це й у плані виховання. Дуже гарним моментом є те, що цього року громадські та молодіжні організації подали багато різноманітних проектів.

На сцену виходили призери: вони отримували грамоти та призи, а також привітання від відомих полтавців. Одним із перших нагородили переможця у номінації «Кращий студентський лідер» Ігоря Реву, президента студентського парламенту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. У номінації «Кращий молодий медичний працівник» перемогу здобула Юлія Чернявська – лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії дитячої міської клінічної лікарні міста Полтави, а кращим учителем стала викладач школи №30 Ярослава Бутко.

Нагородили на конкурсі й полтавців, які змогли пережити життєві випробування та не втратити сили духу. Один із таких – переможець у номінації «Сила духу» – Федір Миколаєнко, батько, який після смерті дружини самотужки виховує чотирьох дітей. Подарунки отримав і він, і його діти.

– Я дуже вдячний тим, хто підтримав мене у скрутну хвилину, – друзям, знайомим, родичам. Незважаючи на те, що я лишився сам, мій дух не зламався, і я виховую дітей так, як виховували мене: щоб вони росли гідними людьми і в майбутньому могли подякувати мені за виховання.

Виступали на церемонії нагородження ансамбль сучасного танцю «Марія», танцювально-спортивний клуб «Міленіум», танцівниця Анна ­Городницька із номером «Степ», а також Олексій Ткаченко – учасник шоу «Голос. Діти» і Полтавський реп-гурт «Принципова зміна». У майбутньому організатори конкурсу планують зробити його щорічним, а також розширити список номінацій – адже, впевнені, полтавська молодь і надалі досягатиме успіхів у різних сферах.
Сергій Лещенко, 21.12.2012, 14:452709
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень