23 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Листопад» вітав «Красуню Полтави-2012»

Катерина Литвин.
Якось важко навіть повірити: нинішній конкурс краси, який минулої суботи відбувся в Палаці дозвілля «Листопад», уже 24-й! Це означає, що перші «титуловані» красуні з’явилися в Полтаві ще 1988 року. Тож, якщо тоді їм було навіть по сімнадцять, то тепер уже…
 Анна Кулішенко.

Ні, про вік не будемо – краса вічна! Варто лише додати, що весь цей час беззмінним її поціновувачем і головою журі конкурсу залишається заслужений художник України Микола Підгорний, який нагадав про ще один цікавий факт з історії. Виявляється, конкурс краси в Полтаві став тоді першим подібним в Україні, а на теренах усього Радянського Союзу нас випередила лише Москва.

Чим же порадувала «Красуня Полтави-2012»? Конкурс відкрив продюсер Володимир Ромаскевич. Та красунь і глядачів цього разу вперше вітав народний депутат України Юрій Бублик. Ну, а саме дійство, як і завжди, відбулося, як кажуть, на одному диханні.

Переживали організатори, ведучі, режисери, артисти, які виходили на сцену, а от для глядачів усе пролетіло як одна мить. Адже концертна програма за участю відомих полтавських виконавців і колективів органічно поєдналася з конкурсними виступами самих учасниць. Адже навіть у перерві нікому нудьгувати не доводилося – глядачі не лише спілкувалися, а й ділилися враженнями, прогнозами, самі визначали кращих і висували «версії» щодо переможців. Адже конкурс – це завжди інтрига.

До речі, ті, хто жодного разу не бував на подібних заходах (принаймні у Полтаві), чомусь думають, що все визначає… довжина ніг та інші класично жіночі «параметри». Це не так. Точніше, не зовсім так. Адже, щоб стати «Красунею Полтави», не досить мати ідеальну фігуру і красиве обличчя: журі враховує й таланти претенденток, артистизм, уміння поводитися на сцені. І навіть почуття гумору! До речі, претенденткам запропонували, приміром, виплутатися з певних складних ситуацій: «А що ви зробили б, якби…». Цікаво, що саме відповідь переможниці (поки що збережемо інтригу!) викликала найбурхливішу реакцію зали.

– Що ви зробили б, якби, приїхавши на роботу, дізналися, що в шефа день народження? – запитали в неї.

І дівчина заспівала: «Happy birthday to you…». Ну, майже як Мерилін Монро Джону Кеннеді!
А тим часом після двох турів журі визначило фіналісток, а потім і учасниць суперфіналу. Їх було шестеро: Анна Савенко, Анастасія Полянська, Марія Сернова, Анастасія Антропова, Віталіна Швидун і Катерина Литвин.
Під час конкурсної програми.
І ось хвилююча мить! На сцені поважне журі й усі учасниці конкурсу. Зал затамував подих, а Микола Підгорний, уже тримаючи в руках корону королеви краси, як і завжди, зберігав інтригу буквально до останньої секунди. Його знаменита пауза змушує декого з красунь закривати обличчя руками від хвилювання: «Красунею Полтави стає… Катерина Литвин!». Зал вибухає і вже, здається, не стихає, доки не прозвучать усі прізвища переможниць. А це всі учасниці конкурсу, адже кожна з них перемогла бодай в одній номінації. А от першою віце-красунею стала Анастасія Полянська, другою віце-красунею – Анна Савенко.

Далі ж, як казав відомий кіногерой, варто оголосити «весь список»: «Міс Усмішка» – Анастасія Антропова, «Міс Преса» – Катерина Литвин, «Міс TV» – Віталіна Швидун, «Міс Реклама» – Марія Сернова, «Міс Сучасність» – Яна Янко, «Міс Симпатія» – Маргарита Дудник, «Міс Зваба» – Світлана Негрибецька, «Міс Чарівні Перса» – Ольга Гришко, «Міс Незрівнянні Ніжки» – Анна Савенко, «Міс Тендітність» – Анастасія Кузнєцова, «Міс Екстравагантність» – Вікторія Соломенко, «Міс Грація» – Юлія Коба, «Міс Романтика» – Людмила Мироненко, «Міс Шляхетність» – Тетяна Фесенко, «Міс Оригінальність» – Дарія Стеценко, «Міс Золота Коса» – Анастасія Полянська, «Міс Фотомодель» – Алана Амбалова, «Міс Сенсація» і «Міс Поетичність» – Анна Кулішенко.
Фінальний акорд конкурсу.
Саме їй свої симпатії віддав і «Полтавський вісник», адже наші журналісти вже традиційно визначають «Міс Сенсацію». Вручаючи нагороду Анні, заступник редактора Віталій Скобельський побажав їй подальших успіхів і в навчанні, адже дівчина – студентка аграрної академії. До речі, як бачимо, цього року «наша» міс перемогла відразу у двох номінаціях. Цікаво й те, що наша минулорічна «сенсація» Надія Куркіна на нинішньому конкурсі вже була «при посаді» – секретар журі. Ростемо!
Павло Долинський, 21.12.2012, 15:534187
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень