23 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Армагеддонські страшилки про кінець усьому і спасителя людства Зюзю Поозерського

Дехто вважає, що загибель Землі – не така вже погана перспектива порівняно з тим, що чекає людство в майбутньому.

21 грудня – це ще, виявляється, і день народження слов'янського бога Карачуна – повелителя смерті. І свою birthday party цей бог вирішив провести в садибі Зюзі Поозерського – давньослов'янського Діда Мороза. Однак, як розповів директор Поставського центру туристичних послуг Єгор Шушкевич, сили добра, як завжди, виявляться сильнішими, зло буде покаране, а Зюзя Поозерський скасує кінець світу і влаштує веселу виставу на честь настання Нового року.

Де сховатися тим, хто боїться?

У Києві
Зустріти 21 грудня в бункері збирається українська поп-співачка Ірина Білик. Причому притулок – це частина її власного будинку. Оновити бункер у форматі новосілля запрошені друзі співачки, серед яких Вєрка Сердючка і шоумен Дмитро Коляденко, котрий уже заявив, що захопить із собою консерви, свічки і туалетний папір.

У Мінську
У МНС не повідомляють конкретних цифр про кількість притулків: кажуть, що ця інформація строго секретна. Правда, дізнатися адреси подібних місць у своїй місцевості можна без зусиль – досить лише подзвонити в районне відділення МНС або ЖРЕО. «Антиармагеддонний» притулок навіть можна взяти в оренду...

У діяльності деяких установ уже проскакують тонкі натяки на апокаліпсис. Так, журналісту Володимиру Чуденцову французьке посольство в Мінську видало шенгенську візу строком рівно до 21 грудня 2012 року. В інтернеті у зв'язку з цим жартують, що посольство теж живе за календарем індіанців майя.

У Росії
Російські букмекери слідом за своїми європейськими колегами почали приймати ставки на «кінець світу». Однак поставити на те, що світ уникне глобальної катастрофи, не можна. Зате варіантів, яким способом буде знищене життя на Землі, – безліч. Тут і настання льодовикового періоду, і вторгнення інопланетян, і поширення нового вірусу... Щоправда, на глобальну фінансову кризу в російських конторах, на відміну від європейських, ставки не приймаються. А російська страхова компанія «Альфастрахование», навпаки, вирішила просунути власний бренд на темі кінця світу і вважає цей піар-хід вельми вдалим. На своїй сторінці у Facebook компанія сьогодні привітала нового, тисячного клієнта, застрахованого у них від «кінця світу».

У Латвії
У латвійську компанію Balta надійшло замовлення на страхування учасників фестивалю від «пришестя Ктулху з вод Балтійського моря». Організатори фестивалю також хотіли оформити страховку на випадок викрадення учасників заходу інопланетянами, а також на випадок «розриву просторово-часового континууму, через який учасники могли потрапити в паралельні світи». Страховики, правда, були змушені відмовити клієнтам через неможливість розрахувати потенціал загроз і розмір можливих виплат.

Анекдоти в тему

І настав грудень 2012-го... І з'явився в небі астероїд. І став він падати на Землю. І запанувала на Землі паніка: настає Кінець Світу за ацтекським календарем. І впав астероїд на кам'яний календар ацтеків. І був пил. І була ударна хвиля. А коли пил розсіявся, на місці зруйнованого календаря стояв новий календар ацтеків, до 32118 року. І поруч лежав інший камінь, дещо менший. І був на ньому напис: «Наступний календар буде присланий на планету точнісінько в день завершення старого календаря, спасибі за використання наших кам'яних календарів!».

Мерілін Менсон збирається занурити Білорусь у чорноту. Його концерт відбудеться в Мінську якраз в останній день календаря індіанців майя – 21 грудня, а райдер музиканта повністю відповідає духу Апокаліпсису.

Журналіст: «Чому Ви вирішили дати концерт у Мінську?»
Мерілін Менсон: «Нічого дивного. Просто я завжди хотів виступити в пеклі».
Світлана Тренич, 21.12.2012, 16:032850
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень