19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Яким був 2012-й?

Андрій, майстер з ліплення:
– По-моєму, цей рік пройшов так, як і всі минулі роки. Нормальний рік, стабільний. жодних знакових подій я не пам'ятаю. Навіть вибори пройшли якось непомітно, таке відчуття, що вони у нас щороку проводяться. Навіть добре, напевно, що немає ніяких змін – ні в хорошу сторону, ні в погану.


Валентина Миколаївна, пенсіонерка:
– Цей рік для мене переломний, бо я вийшла на пенсію. Тепер відпочиваю, живу для свого задоволення. Щодо життя країни, то пам'ятні вибори. Із життя міста нічого особливого не запам'яталося. Зима ось красива – чим не подія? Літо було тепле, я на пляжі сиділа, бо часу на пенсії вдосталь… А, згадала! Цьогоріч моя донька захистила кандидатську дисертацію, а це дуже для неї важливо.


Костянтин, викладач, музикант, барабанщик:
– У Полтаві проходило дуже багато заходів, чимало свят, організованих на найвищому рівні, де була прекрасна атмосфера та заряд позитивного настрою. Я із задоволенням брав у них участь. Ми працюємо, вдосконалюємося, до нас приходять нові учні, котрі теж хочуть розвиватися. Цей рік, як і інші, був досить плідний у творчому плані.


Ольга Іванівна, викладач у нафтовому технікумі:
– Я працюю, нинішнього року 60-річчя відзначила. І дуже мені хочеться працювати ще, бо не дай Бог сісти мені на пенсію. Щодо всеукраїнських подій, то скажу, що у 2012-му ми очікували перемін, але бачу, що наше покоління їх напевно вже не побачить. Хотілося, аби їх побачили діти і внуки. Один онук у мене танцівник, другому три роки, завтра в нього свято, так що запрошуємо…


Марія, працівник Художнього салону:
– Оглянувшись на рік, що завершується, дуже пам'ятною і знаковою для мене є подія з особистого життя – купівля власного житла. Це найбільш значуща подія року. Дивлячись на події, які відбуваються у країні, я намагаюсь не засмучуватися. Тим паче, особливості нашого побуту та життя такі – маршрут «Дім – робота». А події міста і країни менш важливі, обходять якось стороною. Мій особистий пріоритет – сім'я.


Людмила, працівник музею:
– Для мене цей рік – це життя моїх дітей. Молодший Матвій пішов до дитячого садочка. А найголовніше те, що вони жодного разу не хворіли. Тому рік для нас пройшов дуже добре.
Надія Руденко, 27.12.2012, 13:362763
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень