20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Новорічний гороскоп від «ПВ»

Можна вірити або не вірити у гороскопи, але, враховуючи вже сталі традиції й підбираючи якісь неординарні подарунки для своїх коханих, батьків, друзів, знайомих, котрі народилися в рік Змії, спробуйте бути оригінальними і замість, приміром, плюшевих або коштовних змійок привітати їх… пізнавально-інтелектуальним дарунком. Тим же гороскопом, але з нетрадиційним поглядом на нього відомого астролога Григорія Кваші.

Можливо, дізнавшись про себе те, про що раніше не читали й у собі не помічали, вони отримають шанс стати стриманішими й мудрішими або, навпаки, розкутішими, позбутися якихось комплексів, зустріти своє кохання або знайти взаєморозуміння з людиною, яку весь час недооцінювали. Та й урешті – якщо ви самі народилися в містичний рік Змії, станьте просто щасливими від усвідомлення своєї неординарності, чарівності й загадковості. Й подумки на мить станьте поряд з видатними особами, які за різних історичних епох народилися саме у ваш рік.


Про жінок. Найсильніша воля

Головне і просто дивовижне протиріччя жіночого знаку Змії в тому, що при дуже високій чутливості й феноменальній естетській витонченості жінки-Змії мають унікально сильну волю. Є лише рівні їм – жінка-Півень і чоловіки Кінь і Тигр.

Зрозуміло, мова – не про романтичну книжково-кіношну волю з могутнім голосом, міцними м'язами і сталевим поглядом, а про волю розуму, здатність довго всього боятися, довго зважувати на терезах історичної і життєвої правди, але в результаті приймати те єдине рішення, яке має силу невимовну, за яке не шкода і життя віддати – своє або підлеглих і підданих людей. Причому чим більше мудро підібраних підданих, тим сильніша воля у виконанні обраної мети. А в 2013-му володарка року Змія вже має одного найвірнішого слугу – Мавпу (хоча є побоювання, що господиня може ненароком «перетримати» її у своїх ніжних обіймах). Стосовно таланту керувати як своєю родиною, так і цілими державами особливої уваги заслуговують Змії-правительки. А вони – унікальні!

Маргарита Данська. Отримавши від сина Данію, а від чоловіка Норвегію, сама приєднала Швецію (а також Ісландію і Фінляндію) і створила Кальмарську унію. Якщо брати географічний аспект – правління унікальне! Владарювала 36 років.

Єлизавета I Тюдор. «Золоте століття» Британії. Перемога над «непереможною іспанською армадою», абсолютне панування на морях. 45 років при владі. Зміцнення абсолютизму й відновлення англіканської церкви.

Індіра Ганді. Прем'єр-міністр Індії в 1966 – 1977 та в 1980 – 1984 роках. Безумовно, кращий політик у сучасній історії Індії. В історію своєї країни Індіра Ганді ввійшла як розумний і енергійний політик, багато зробила для зміцнення міжнародного авторитету держави.

Беназір Бхутто – прем'єр-міністр Пакистану.

На українському політичному олімпі спостерігаємо за кар'єрою нинішнього міністра охорони здо­ров'я Раїси Богатирьової.

Про чоловіків. Залізна логіка

Чоловіча Змія – знак бойовий, належить до формально-логічної стихії. Звідси – наджорсткі вимоги до знаку. Не можна йти в політику, намагатися панувати над людьми. Це все доля вольових знаків (Собака, Тигр, Кінь). І справа не в тому, що Змії – погані державні діячі, просто політична сумлінність забирає у Змії занадто багато сил, нічого не даючи взамін. Безславно закінчилася кар'єра, здавалося б, блискучого політика Олександра Керенського. Показова доля двох великих американців – Лінкольна і Кеннеді. Життя обох політиків зупинила куля. Така ж доля у Мохандеса Ганді, Мартіна Лютера Кінга.

А от коли чоловіки-Змії отримують можливість командувати військовим колективом, хай це батальйон, полк, армія чи цілий фронт, то тут деяка депресивність знаку тане, як весняний сніг. Змія стає спокійною, веселою і життєрадісною, бо військова справа – ідеальна для логіка, особливо такого стрімко мислячого, як господарка року. Геніальним полководцем був Петро Румянцев-Задунайський. Його справу продовжив Михайло Барклай-де-Толлі. Період фашистських перемог також пов'язаний з полководцями-Зміями: Вальтер фон Браухіч, Максиміліан фон Вейхс, Евальд фон Клейст. Цікаво, що з нашого боку полководців-Змій у Другій світовій практично не було. Нашу перемогу кували відважні Півні: Іван Конєв, Іван Баграмян, Леонід Говоров, Кирило Мєрєцков та ін.
Світлана Тренич, 03.01.2013, 11:423187
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень