19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Що найбільше запам’яталося освітянам

Десять найважливіших осві­тян­сь­ких подій минулого року визначали на своїй прес-кон­ференції працівники Полтавсь­кого обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, що відбулася в актовій залі закладу минулої п'ятниці, 18 січня.

До найзначніших серед ­інших увійшли такі події: відзначення пам'ят­ною статуеткою ПОІППО імені М.В.Остро­градського та дипломом «Лідер наукової діяльності» за високі показники в рейтинговому виставковому конкурсі «Наукова діяльність» ІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2012»; друге місце у Всеукраїнському методичному турнірі «Моє покликання – методист» у системі післядипломної педагогічної освіти методиста відділу методики виховання Анжели Романенко; отримання бронзових медалей за результатами участі в Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики (Італія) учнями Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Романом Фурком і Романом Рубаненком та інші.

А найпам'ятнішою подією було визначено відкриття навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» при Кременчуцькому педагогічному училищі ім.А.С.Макаренка, що відбулося ще в лютому торік. У відкритті брав участь Президент України Віктор Янукович. Унікальність цього закладу – у повноцінному цілорічному оздоровленні обдарованих дітей, а також їхнє навчання, проведення багатьох освітніх та розважальних закладів.

Марина Кирилюк, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО імені М.В.Остроградського, розповіла про результати першого семестру навчання в цьому таборі. Уже проведено низку олімпіад обласного рівня, у яких узяли участь 249 учнів з усієї області. Серед них – 90 учнів саме цього комплексу. І 58 чоловік стали призерами на вищезгаданих олімпіадах, що, за словами Марини Кирилюк, свідчить про високий рівень освіти в комплексі.

Крім того, ректор ПОІППО Віталій Зелюк (на фото) повідомив про першочергові заходи закладу на 2013 рік.
– Перш за все, – говорить Віталій Володимирович, – це робота вчителів відповідно до нових Державних стандартів початкової освіти, підготовка педагогічних працівників до викладання предметів у перших, других та п'ятих класах. Це пов'язано з тим, що тепер у другому класі вводиться предмет «Сходинки до інформатики», а з п'ятого класу – друга іноземна мова. Крім того, на наступний рік планується проведення тренінгів з методики викладання англійської мови у першому класі, упровадження в навчально-виховний процес технологій, спрямованих на розвиток комунікабельності дітей та збереження їхнього здоров'я.
Володимир Оніщенко, 24.01.2013, 14:342813
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень