24 червня 2019 • № 25 (1561)

«Динамо» передає кубок «Мотору»

Полтавський гандбольний клуб «Динамо» втретє поспіль узяв участь у «Фіналі чотирьох» національного Кубка, що відбувся в Запоріжжі. Напередодні лави нашого клубу поповнили два новачки – Максим Бутенко (попередній клуб – «Одорхей Секуеск» (Румунія) та Сергій Бесараб (попередній клуб – «Політехнік» (Донецьк)).

Півфінал: «Динамо» (Полтава) – «Портовик» (Южний) – 24:29 (11:12)

Момент матчу «Динамо» – «Портовик».
З волі жереба чинний володар трофею «Динамо» у матчі за вихід у фінал грав з «Портовиком». Не так давно в поєдинку чемпіонату полтавці досить легко переграли суперника, однак у кубкового турніру, як відомо, свої закони. Програючи під час першого тайму, наші гандболісти до перерви змогли скоротити відрив до мінімуму – 12:11. Проте вже на початку другого тайму южненці, не без помилок динамівців, повели – 16:12. За десять хвилин до завершення поєдинку ситуація на майданчику кардинально не змінилася – 24:18 при дуже великому відсотку втрат у полтавців. Гра в підопічних Миколи Шарка у другому таймі явно не задалася, і тренер, напевно, отримав певну поживу для аналізу. До фінального свистка «Портовик» протримав суперника на відстані п'ять м'ячів і довів матч до перемоги – 29:24.

У другому півфіналі господар майданчика «Мотор» переміг інший запорізький клуб «ЗТР» – 30:21.

Матч за третє місце: «Динамо» (Полтава) – «ЗТР» – 23:28 (9:17)

Доля матчу за третє місце була вирішена ще до перерви, коли «ЗТР» вигравав у «Динамо» вісім м'ячів. Кращими на майданчику в складі наших земляків були досвідчені Андрій Васюк (шість м'ячів) і Олександр Косяк (п'ять м'ячів). Потрібно зауважити, що перенесення термінів проведення ігор «Фіналу чотирьох» негативно позначилося на результаті виступу полтавців, адже динамівці дуже серйозно попрацювали на кримському зборі, з якого, власне кажучи, і приїхали в Запоріжжя, заклавши фундамент підготовки до другої половини чемпіонату. Тому ставки на кубок, очевидно, у цій ситуації ніхто не робив. А почесний трофей дістався запорізькому «Мотору», який у вирішальному поєдинку переграв «Портовик» – 27:25.