18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Комунальне БТІ пройшло сертифікацію в Мінрегіоні

У №50 газети «Полтавський вісник» за минулий рік ми висвітлювали створення в Полтаві нової установи – комунального бюро технічної інвентаризації, діяльність якого ініційована й гарантована рішенням Полтавської міської ради та особисто міського голови Олександра Мамая.

З 1 січня 2013 року в Україні набув чинності закон «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», а 28 грудня 2012 року були внесені зміни до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Згідно з цими змінами можливість проводити інвентаризацію об’єктів нерухомого майна отримали не тільки БТІ, а й будь-які суб’єкти господарювання, що мають у штаті хоча б одного спеціаліста, який отримав у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва кваліфікаційний сертифікат на проведення інвентаризаційних робіт.

Директор Полтавського комунального БТІ Марина Москалюк розповіла журналістам «ПВ», що з 14 січня організація відповідає цій вимозі, тож діяльність комунального БТІ відбувається за всіма нормами нового законодавства.

– Завдяки наявності сертифікату комунальне БТІ також отримало можливість проводити роботи з інвентаризації об'єктів нерухомого майна не тільки для полтавців, а й для мешканців прилеглих до нашого міста населених пунктів, – зазначила Марина Олександрівна.
Полтавське комунальне БТІ вже завершило формування штату працівників. Спеціалісти, котрі працюють тут, мають багаторічний досвід роботи у сфері інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Усі вони – виважені та доброзичливі люди, готові надати консультацію з питань інвентаризації або ж провести незалежну експертну оцінку нерухомого майна для клієнтів підприємства. Крім того, фахівці БТІ надають допомогу в підготовці документів щодо легалізації самочинного будівництва, позовних заяв до суду тощо.

– Нині комунальне БТІ – найпрофесійніша організація у сфері інвентаризації об'єктів нерухомого майна в Полтаві, – запевнила Марина Москалюк. – Тож якщо вам потрібно одержати технічний паспорт, оцінити свою нерухомість або ж просто отримати вичерпну консультацію у кваліфікованого спеціаліста, заплативши за ці послуги фіксовану та затверджену державою суму, звертайтесь до комунального підприємства «Полтавське бюро технічної інвентаризації» Полтавської міської ради, що працює за адресою вулиця Сапіго, 6.
Оксана Ханас, 31.01.2013, 12:281250
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень