18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

За юридичним досвідом — до Полтави

28 січня у Полтаву прибули студенти державного університету імені Акакія Церетелі з Грузії. Головна мета їхнього перебування у місті – навчальна: ознайомитися ближче із правовою системою країни, звичаями та традиціями.

Делегацію студентів із Грузії приймав студентський парламент Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Організована ця поїздка Європейською Асоціацією Студентів Права – найбільшою у світі організацією, яка об'єднує студентів права і молодих працівників 41 європейської країни.

Світлана Порохня, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, розповідає студентам про роботу виконавчої влади міста.
Назустріч студентам пішла міська влада. У перші дні перебування в місті для них провели екскурсію, а також розповіли про роботу влади та виконавчих органів. З роботою виконавчого відділу міськвиконкому їх ознайомила Світлана Порохня, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів:
– Сьогодні ми приймали студентів, які входять до Європейської Асоціації Студентів Права. Студенти діляться за місцем проживання на так звані локальні групи. Вони беруть участь в обміні між країнами з метою вивчення правового чи іншого стану тієї чи іншої держави. Знайомляться і з традиціями та культурою. У нас їх цікавило все. Особливо те, як на рівні міста впроваджується правова освіта молоді.
Враженнями про відвідини Полтави ділилися й самі гості міста.

Тома Омаідзе, студентка:
– Ми приїхали, щоб побачити, як полтавські студенти вивчають право, побачити культурне життя міста. Нам у вас дуже подобається: люди приязні, міська влада дала нам можливість багато чого побачити. Ознайомились і з вашою культурою, традиціями та звичаями. У багатьох речах ми дуже схожі. Скуштували й борщу, вареників, пампушок. Дізналися й про те, що значить «Будьмо!» після тосту.

На згадку про Полтаву кожен студент отримав пам'ятний подарунок.
Сергій Лещенко, 31.01.2013, 12:41811
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень