18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

... а ціни різко не зростатимуть

21 січня ТОВ «Полтавахліб» повідомило про свої наміри підняти ціну на хліб простої рецептури. Таке рішення директор підприємства Валентина Маджар пояснила необхідністю «окупати нове обладнання та підвищити зарплати працівникам». Також вона заявила, що саме обласна адміністрація не дотрималась умов меморандуму про співпрацю, підписаного у червні торік, і не надала необхідної кількості зерна. І хоча на робочій нараді, яку провели 23 січня, погодження щодо рівня цін не досягли, нещодавно підприємство таки підняло ціну майже на 50 копійок.

Із цього приводу 29 січня у приміщенні облдержадміністрації відбулася прес-конференція заступника голови облдержадміністрації Олени Адамович. На запитання журналістів відповідали завідуюча сектором Держінспекції з контролю за цінами Ірина Максимішина та голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко.


Представники влади зазначили, що нині на підприємстві проводиться перевірка, і в деяких служб уже є зауваження щодо санітарного стану та охорони праці. Профільні служби мають визначити, наскільки економічно обґрунтованим було підвищення ціни. Попередні дані перевірок озвучила завідуюча сектором Держінспекції з контролю за цінами Ірина Максимішина:
– Тільки 29 січня інспекція змогла отримати від підприємства, хоча і не в повному обсязі, необхідні для аналізу документи. З цього ми робимо висновок, що, підвищивши ціни, підприємство не мало економічного обґрунтування, не мало розрахунків під ціни.

Також Ірина Максимішина зауважила, що підвищення зарплати працівникам могло не стосуватися цінового питання:
– Такі підстави для підвищення ціни, як заробітна плата і таке інше, не були відображені в документах, які отримала комісія. Будівля й устаткування, на якому випікається хліб, підприємство орендує. Ці витрати також чомусь віднесені до ціни хліба.

Голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко спростував заяву дирекції про те, що запасів борошна не вистачає, а також розповів, що зерно, заготовлене на Полтавщині, вивозилося на підприємства «Формули смаку» до Кіровоградської, Миколаївської та Черкаської областей.

Заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович заявила, що нині з підприємством ведуться переговори, під час яких має бути досягнуто згоди у ціновому питанні. Також вона спростувала інформацію, опубліковану в одному з інтернет-видань, про те, що влада не дотримується умов меморандуму і не забезпечує достатньої кількості зерна:
– Підприємства, які купували це зерно, брали на себе зобов'язання з оптово-відпускних цін. У ньому не йшлося про те, яку кількість зерна має постачати влада. Але ресурс, котрий підприємство отримало, воно мало розподілити на весь рік.

Олена Адамович зазначила, що на ринку хліба сьогодні стабільна і повністю керована ситуація:
– Шановні полтавці, зверніть увагу: попри те що одне підприємство підвищило ціни на хліб, цей ринок залишається стабільним, адже нині у Полтаві представлена продукція більш ніж 130 підприємств України. Є й інші наші полтавські виробники, тож вибір є в усіх.

Коли верстався номер

За даними ІА «Новини Полтавщини», на робочій нараді було досягнуто домовленості з представником власника ГК «Формула смаку» щодо повернення з 31.01.2013 оптово-відпускних цін на хліб простої рецептури виробництва ТОВ «Полтавахліб» до попереднього рівня. А також з керівництвом ТОВ «Кременчукхліб» і ТОВ «Комсомольськхліб» щодо здійснення поступових кроків з незначного підвищення оптово-відпускних цін на окремі види хліба, зокрема і простої рецептури, винятково в межах цінового коридору, передбаченого меморандумом.
Сергій Лещенко, 31.01.2013, 12:57719
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень