18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

«Дворові ігри» для полтавців

Уже вдруге в нашому місті волонтери Полтавської державної аграрної академії за підтримки Фонду Віктора Пінчука організували соціальний проект для дітей віком від 5 до 15 років, який дістав назву «Дворові ігри.UA». Уперше волонтери та стипендіати програми «Завтра.UA» власним коштом у дворі будинку неподалік зупинки «Дослідна» провели змагання з футболу, у яких брали участь дворові команди з різних куточків Полтави, та веселі ігри, за участь у яких дітлахи отримали грамоти й подарунки.

Також нещодавно за підтримки проекту пройшов конкурс дитячого малюнка «Зимова казка», у якому переможців визначили у трьох вікових групах (6-7, 8-9 та 10-14 років).

Узимку «дворові ігри» проходять у спортзалі.
Наступні дворові ігри відбулися за рахунок коштів, які виділив Фонд Віктора Пінчука, у спортивному залі Полтавської державної аграрної академії й були присвячені Новорічним святам, головним організатором яких стала студентка п'ятого курсу факультету «Облік та фінанси» Вероніка Грінчишина, а також студенти вишу Ярина Гаркавенко, Артур Троян, Людмила Ватага, Сергій Зоря, Олена Рижикова – загалом 22 помічники, науковий керівник яких – кандидат економічних наук доцент кафедри економіки підприємства Олександр Калініченко.

Волонтери власноруч прикрасили приміщення, закупили цінні подарунки для всіх учасників. На свято прийшли близько 250 осіб, вони з радістю брали участь у різноманітних рухливих іграх та конкурсах; також були запрошені танцювальні колективи, гімнасти й каратисти. А чотири футбольні команди змагалися за призові місця й були нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодощами.

Для волонтерів академії благодійність стала традицією, і цей захід не виняток. Так, студенти подарували одяг семикласниці Насті, яка навчається в Полтавській ЗОШ №38 і проживає в малозабезпеченій родині. Учасники цього проекту чуйні й доброзичливі люди, які розуміють, що важливо допомагати людям, котрі цього потребують, і це дуже добре, що молодь небайдужа та завжди готова прийти на допомогу малечі.

Слід зауважити, що цей проект став першим в Україні, і вже планується провести його на міжрегіональному рівні, щоб укотре нагадати дітям, як це чудово – грати на вулиці, товаришувати зі своїми однолітками, щодня пізнавати щось нове.

– Наш соціальний проект спрямований не на те, щоб просто відірвати дітей від комп'ютерів, а поєднувати це захоплення з активним способом життя, – говорять волонтери проекту.
Інна Діхтенко, 31.01.2013, 14:00899
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень