27 червня 2019 • № 26 (1562)

Хижняк перемагає в Донецьку

У Донецьку в спорткомплексі Вищого училища Олімпійського резерву ім. С.Бубки відбувся XXVII міжнародний турнір з боксу серед молоді, присвячений пам'яті Героя Радянського Союзу Валерія Арсьонова. У представницьких змаганнях узяли участь боксери з Вірменії, Молдови, Росії, Білорусі та збірної України. Полтавщину на цих змаганнях представляли три спортсмени: Іван Петров (до 56 кг), Євген Кийко (до 60 кг) та чемпіон світу серед молоді Олександр Хижняк (до 75 кг).

Нагороду найвищого ґатунку, як і очікувалося, здобув полтавець Олександр Хижняк, який у фіналі більш ніж переконливо переміг представника Запорізької області Давида Багманяна – 21:3.

Срібну медаль завоював вихованець заслуженого тренера України Костянтина Семеняги Іван Петров. Ще один полтавець Євген Кийко в першому раунді змагань переміг львів'янина Владислава Лесківа, але вже в наступному програв Віктору Петрову з Тернополя.

У підсумку наша команда посіла п'яте загальнокомандне місце, здобувши одну золоту та одну срібну нагороди.