22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Полтавських студентів навчали бути успішними топ-менеджерами

Із 1 по 3 лютого в селі Олефірівка Миргородського району проходила ІІ регіональна зимова Студреспубліка. Гра зібрала 64 учасники з Полтави та Кременчука. Провідна тема заходу: «Як стати успішним топ-менеджером в умовах передових трендів майбутнього».
– Як показує практика, усі невдачі нашої країни залежать від якості її менеджменту, тобто управління, – пояснив вибір теми Олег Слизько, голова ПОО ВМГО «Студентська республіка». – Тому ми й зібралися, щоб дати початок вихованню справжніх керівників вищої ланки. Ми впевнені, що, займаючись саморозвитком, станемо фаховими управлінцями, а отже, матимемо шанс змінити напрям нашої держави на шлях справжнього зростання.

Протягом трьох днів і проведених семи пленумів групи намагалися зрозуміти для себе та спроектувати такі завдання: «Через що пройшов нинішній топ-менеджер на шляху до своєї посади», «Передові тренди майбутнього, що однозначно впливатимуть на топ-менеджмент», «Сфера діяльності керівника вищої ланки», «Сценарій власного шляху до високої посади», «Мій проект майбутнього», який під своїм керівництвом кожна з груп-учасниць представила наприкінці.

Мозкові навантаження замінювалися релаксами та факультативами, котрі проводили фахівці у сфері менеджменту. Ділилися своїм досвідом із молоддю Володимир Мась, топ-менеджер компанії «Нова пош­та», і Тетяна Костишина, професор, завідуюча кафедрою управління персоналом і економічної роботи ПУЕТ.

Примітно, що відвідав полтавську гру й національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський. Надзвичайно корисним став його факультатив під назвою «Вплив Студреспубліки на майбутнє України».

За остаточними результатами найбільше балів отримав полтавець Євген Павлов з університету економіки і торгівлі. Окрім призів від спонсорів, він дістав можливість безкоштовно відвідати Всеукраїнську Студреспубліку:
– Перемога – це була моя мета, і я показав себе на гідному рівні, – прокоментував Євген. – Дякую командам, від них також багато що залежить. Жаль, що гравці інколи не розуміли одне одного, і тому виникала непродуктивна робота, але робота поза так званою зоною комфорту дуже мотивує та бадьорить. Саме в такій атмосфері народжуються геніальні речі. Ці три дні стали для мене незамінним досвідом.

Організатори та учасники щиро вдячні за підтримку та допомогу Управлінню у справах сім'ї та молоді Полтавської ОДА, Полтавському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Полтавської міської ради, а також спонсорам.

Олександра Сиротенко
Павєл Москалюк, 07.02.2013, 12:48825
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень