22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Замість Центру моди полтавка створила готель прем’єр-класу

Полтавський чотиризірковий готель «Палаццо» став повноправним членом клубу прем'єр-готелів України. Визнання на такому високому рівні – цілком і повністю заслуга згуртованого й перевіреного роками колективу під керівництвом Олени Шуліки.

Це сьогодні Олена Ісааківна відома полтавцям як генеральний директор найкращого в місті та єдиного в області чотиризіркового готелю «Палаццо». Проте мало хто знає, що її шлях до успішного бізнесу не був усипаний трояндами. Нинішнє визнання здобувалося не стільки завдяки, скільки усупереч обставинам.

«Ми не мали іншого виходу, як стати успішними»

Свого часу Олена Шуліка мала дуже успішний бізнес на тканинах. Жителі міста ще й досі пам'ятають магазини «Катаріна» з найкращим на той час (а це друга половина 90-их років) асортиментом тканин з Туреччини, Італії, Німеччини, Голландії, ОАЕ. Аби забезпечити полтавців новинками, жінка буквально жила на валізах, мотаючись за кордон кілька разів на місяць. Маючи п'ять магазинів, вирішила не зупинятися на досягнутому.
Колектив «Палаццо» – дружна і перевірена роками команда.
– Коли у кінці 90-их років я купувала приміщення на вулиці Гоголя, 33, то планувала створити там Центр моди, – пригадує Олена Ісааківна. – Ще в 2000 році я провела перший у Полтаві модний показ у ресторані «Іванова гора». Туди були запрошені ще зовсім молоді дизайнери Діана Дорожкіна, Олексій Залевський, Олександр Гапчук. Перебуваючи тут, вони купували тканини для своїх колекцій у моїх магазинах. Тому, коли стала власницею триповерхового приміщення колишнього комбінату громадського харчування, вже уявляла, як там зроблю модельну агенцію, ательє, демонстраційну залу.

Але, щоб почати проектування і розбудову центру, необхідно було отримати переспеціалізацію. Так склалися обставини, що протягом двох років усі намагання зібрати необхідні дозволи натикалися на ігнорування та протистояння з боку колишньої міської влади.
– Я ледве не опустила рук, – пригадує пані Олена.

Щоб остаточно не втратити віру в себе, зробила зусилля над собою і сіла за кермо авто, хоча до цього десять років водійські права припадали пилом на полиці.

І ось одного ранку я прокинулася й подумала: «А чому я вирішила, що все життя маю прожити, міряючи роки на метр? Хочете, щоб був комбінат харчування? Буде вам заклад громадського харчування!».

На той час у владних коридорах заяву жінки прийняли мало не глузуючи – ніхто не вірив в те, що з цієї задумки щось вийде.
– Я пізнавала основи ресторанної справи з нуля, – веде далі пані Олена. – Не все виходило, були моменти відчаю і зневіри. Але я вчилася, де тільки могла, а поруч були близькі люди. І вони вчилися разом зі мною. Ми не мали іншого виходу, як тільки працювати та рости. Відступати було пізно, та й нікуди, чесно кажучи.

Уже за кілька років ресторан «Палаццо» заявив про себе, як один з кращих у Полтаві.
– Ми не ставили за мету комусь щось доводити й хизуватися, просто працювали всі з ранку й до ночі, вчилися майстерності, – говорить жінка. – З часом я зрозуміла, що органічно почуваюся в цьому бізнесі, а потім полюбила свою справу всією душею. У грудні нашому ресторану виповнюється десять років.

Далі – більше. Коли заклад став успішним, на двох верхніх поверхах приміщення влаштували номери готелю, потім добудували мансарду.
– Я для себе засвоїла: коли щось відбувається у твоєму житті, ніколи наперед не знаєш, на благо то чи ні. Це може стати долею,– говорить жінка. –У середині 2000-их років, коли в Україну повалили дешеві китайські тканини, а привозити якісний продукт з Еміратів, Голландії та інших країн стало дуже невигідно, я продала всі свої магазини і цілком зосере-
дилася тільки на готельному бізнесі.

«Бізнес – це живий організм. Колектив – його душа»

Олена Ісааківна вірить – бізнес успішний тільки до того часу, поки є розуміння й бачення подальшого шляху, коли вчишся у тих, хто знає більше, усвідомлюєш, що ще маєш куди зростати і чого досягати у професійному плані. Не менш важливою складовою будь-якої справи є колектив.
– Я можу упевнено сказати, що люди, котрі працюють у нас – це душа великого організму. Не буде душі – організм не житиме, – резюмує жінка.

Працівники ресторану і готелю разом з Оленою Шулікою пліч-о-пліч уже багато років.
– В «Палаццо» працюють мій чоловік, донька, племінник, куми, їх діти, справжній італійський мафіозний клан, – сміється жінка. – Свого часу все місто було шоковане, коли донька прийшла в ресторан офіціанткою. Чомусь у нас вважають: якщо дитина із заможної родини, то має тільки жити на всьому готовому. На щастя, мої діти іншого складу характеру. Вона завжди прагнула довести, що здатна пробитися і без наших зв'язків. Після півтора року роботи офіціантом вона стала системним менеджером, потім адміністратором і доросла до керуючої. У минулому році Катерину запросили відкривати ресторан у престижному готелі Харкова. Вона дуже розумна та працьовита, і я пишаюся своєю дитиною.

Хочеться відзначити, що за час існування «Палаццо» тут познайомилися та в подальшому одружилися вісім пар співробітників, народилося шестеро дітей, чотири жінки після декрету повернулися сюди ж.

Нових людей у колектив жінка намагається брати без досвіду роботи.
– Ми вчимо персонал з нуля. – говорить Олена Ісааківна. – До нас приходять і вже тут опановують фахові навички та корпоративні стандарти. Головні критерії відбору працівників – абсолютно прості. По-перше, і мабуть, це найголовніше, – людина повинна мати вроджену гостинність, таку ж, якою віками славилися наші предки. Так історично склалося, що на Україні гостей завжди зустрічали з посмішкою та пропонували їм найкраще. Ну а бажання працювати, готовність до навантажень та прагнення гідно заробляти й розвиватися – це вже по-друге. Саме таких людей ми запрошуємо до своєї команди.

Досвід показав – практично 80% всіх, хто влаштувався в готель чи ресторан, залишаються тут надовго. Деякі співробітники працюють уже по десять років. Половина персоналу вже побували за кордоном, де переймали досвід інших готелів.
– У нас навіть покоївки пройшли курси іноземної мови (все за рахунок закладу), аби на гідному рівні могли спілкуватися з гостями, – говорить пані Олена. – А коли я дізналася, що в ресторані дівчата ще додатково записалися на курси англійської, аби підвищити свій рівень, – ми оплатили їм навчання. Вважаю, що у свій колектив, у його навчання та розвиток потрібно вкладати кошти. Саме персонал створює атмосферу та формує імідж закладу.

Всеукраїнське визнання

Як результат такої політики – визнання готелю на високому рівні. Під час «Євро-2012» готель «Палаццо» став єдиним в Полтавській області, увійшовши до офіційного каталогу тренувальних баз УЄФА. Тоді готель прийняв представників 48 країн світу.

«Народний ревізор України», Ольга Фреймут, відзначила «Палаццо» фірмовою табличкою «Ревізор рекомендує», що тепер прикрашає рецепцію готелю.

Також 2 роки поспіль Палаццо є єдиним об'єктом у Полтавській області, який входить у ТОП-100 українських готелів!

Але найвищим досягненням стало прийняття «Палаццо» до колекції «Прем'єр Готелів» України.
– Це величезна честь для нас, – не приховує радості Олена Ісааківна. – І разом з тим – дуже висока планка. Ми зуміли її взяти, але тепер маємо працювати ще краще, бо ім'я «Палаццо Прем'єр Готель» зобов'язує!

«Палаццо» – європейський шик за доступною ціною

Багато хто вважає, що «Палаццо» – готель для багатіїв. Олена Ісааківна це заперечує.
– Ми маємо чудові пропозиції для людей з різними статками. Так, одним з найуспішніших наших продуктів є весільний пакет «Преміум». За ціну від 1000 гривень молодята отримають чудовий початок спільного життя. Адже наречену можна забрати з апартаментів в італійському аристократичному стилі, влаштувати фотосесію у стилі «а-ля Ромео та Джульєтта», отримати від готелю не лише розкішний номер у святковому оформленні, а й шампанське, фрукти, пам'ятний подарунок, сніданок у ресторані або в номері готелю. Погодьтеся, це – казковий початок сімейного життя.

Любителям подорожувати ми пропонуємо пакет вихідного дня, що включає в себе спеціальну ціну на проживання із суботи на неділю, чудові сніданки, а за бажання – й оглядову екскурсію по місту. Ресторан готелю пригостить відвідувачів фірмовими полтавськими галушками.

Для тих, хто любить проводити час із родиною, прийдеться до душі пропозиція «Сімейний відпочинок».
– Необхідно влаштовувати собі в житті чудові моменти, – говорить Олена Ісааківна. – Ми маємо що запропонувати кожному полтавцю, аби люди могли відчути себе частиною європейської спільноти у своєму ж місті!

Редакція газети «Полтавський вісник» щиро вітає колектив готелю «Палаццо» з приєднанням до колекції «Прем'єр Готелів» та бажає подальших успіхів і досягнень!
Оксана Ханас, 07.02.2013, 16:491094
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень