20 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Ушанували учасників бойових дій на території інших держав

У Полтаві вшанували учасників бойових дій на території інших держав. Урочистості з цієї нагоди відбулися 11 грудня в міському Будинку культури. Теплими словами ветеранів «гарячих точок» та їхні родини вітали перший заступник голови Полтавської обласної де
У Полтаві вшанували учасників бойових дій на території інших держав. Урочистості з цієї нагоди відбулися 11 грудня в міському Будинку культури. Теплими словами ветеранів «гарячих точок» та їхні родини вітали перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Животенко та міський голова Олександр Мамай. Ушанували й пам'ять тих, хто не повернувся з воєнних доріг.
– Приємно, що Полтавська міська Спілка ветеранів війни в Афганістані – одна з найактивніших в Україні. І міська влада й надалі підтримуватиме вас! – наголосив Олександр Мамай.

За сумлінну службу, мужність і патріотизм, активну громадянську діяльність, особистий внесок у вирішення питань соціального захисту та реабілітації ветеранів війни, патріотичне виховання молоді та з нагоди 24-ї річниці виведення військ з Афганістану цілу групу ветеранів нагороджено почесними грамотами обласної державної адміністрації, міськради та відзнаками територіальної громади, Полтавської міської ради, у тім числі з врученням нагрудного знаку.
Вони знають, що таке війна.

Вручили й цінні подарунки. Так, сертифікат на отримання житла – двокімнатну квартиру в Полтаві – від міського голови отримав Петро Дідух, учасник бойових дій в Афганістані, інвалід ІІ групи, а Валерій Літвін, учасник бойових дій в Афганістані, інвалід ІІ групи, отримав сертифікат на однокімнатну квартиру. Учаснику бойових дій в Афганістані Володимиру Ващенку переобладнають під ручне управління легковий автомобіль, який він свого часу теж одержав безкоштовно.

Сертифікат на отримання путівок до Міжнародного дитячого центру «Артек» для оздоровлення дітей отримав дитячий будинок сімейного типу Бориса та Ольги Требухів. Десятеро дітей із сімей ветеранів відпочинуть цього літа за рахунок бюджетних коштів і в заміському оздоровчому таборі «Супутник». Відповідний сертифікат міський голова Олександр Мамай вручив голові міської організації Спілки ветеранів війни в Афганістані Олексію Глушкову. Буде виготовлено і проектно-кошторисну документацію на реконструкцію пам'ятника Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані.

– В облдержадміністрації, – зазначив міський голова, – вирішують нині питання передачі ще двох квартир на баланс міста, які ми теж передамо ветеранам Афганістану.

Творчі колективи міста підготували учасникам урочистостей святковий концерт.
Павло Долинський, 20.02.2013, 14:54749
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень