22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

І все б добре, якби не «залишки неліквідованої ямковості»!

Через руйнування дорожнього покриття за різких коливань температурного режиму в зимовий період дорожні служби Полтавщини змушені нині працювати навіть у вихідні.
– Нині залишок неліквідованої ямковості на дорогах області становить близько 15 тис. кв. м, над чим будемо активно працювати, якщо дасть погода, – говорить начальник служби автомобільних доріг Юрій Івахін.

Начальник ДП «Полтавський облавтодор» Дмитро Кобченко засвідчує, що для робіт на дорогах уже випустили загалом понад 200 тонн асфальтобетону.

Загалом «боротьбу з ямковістю» в області почали з 17 січня. Відтоді ліквідували 7 тис. 30 кв. м «ямковості» на полтавських дорогах, для чого застосовували так звані холодні й гарячі щебеневі суміші. Нині чимало доріг обстежують, після чого обіцяють запрацювати ще активніше.

Однак чи не краще таки ремонтувати дороги якісно тоді, коли їх і слід ремонтувати? Аби взимку не довелося «переремонтовувати».

…У зв'язку з цим згадалася розповідь одного ветерана війни. «Перемогу я зустрів неподалік Берліна. Наша частина розташовувалась обабіч автостради, по якій ще кілька днів тому ішли на Берлін наші танки. І раптом якось уранці ми побачили на трасі чоловіка на велосипеді з валізою на багажнику… Він час від часу зупинявся, нахилявся, щось записував… «Диверсант!», – подумалося тоді. Наші смершівці швиденько взяли його «в оборот» і ледь не «шльопнули» на місці. Добре, що з'явився перекладач, а тому дивний чоловічок зміг-таки пояснити: «Я дорожній майстер, уже близько двадцяти років працюю на цій ділянці, тому й вирішив перевірити стан дорожнього полотна…». Наші остовпіли! Яка, мовляв, дорога, тут ще позавчора танки їздили! А чоловік і каже: «Мені війна ваша до… одного місця – я маю перевірити дорогу!». Відкрили валізу, а там і справді: рулетка, щітки по металу, якась мастика… Цю мастику при нас чоловік підігрів і справді почав зашпакльовувати нею дрібні тріщини на асфальті. «Ось бачите!..» – каже. – «А могли б розстріляти…».

От би й нашим шляховикам повчитися в німецьких майстрів!
Віталій Скобельський, 20.02.2013, 15:54779
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень