19 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Спілкування і сміх допомагають побороти хворобу!

Депутати завітали в гості до хворих дітей з Машею і Ведмедем.
Онкологічне відділення дитячої міської клінічної лікарні, на жаль, ніколи не пустує. Ось і нині тут лікується більше двадцяти дітей.

Малечі тут несолодко: комусь узагалі не можна виходити з палати, комусь – ненадовго й лише в марлевій пов'язці. Тому дітлахи дуже радіють будь-якій можливості трішки відволіктися, побути в ігровій кімнаті, подивитися мультсеріали. Фаворитом з-поміж усіх мультфільмів, безперечно, став «Маша і Ведмідь», герої якого так подобаються малечі. Знаючи про це, вже третій рік поспіль депутати Ленінської фракції Партії регіонів разом з активістами міського осередку «Молодих регіонів» приходять до онковідділення з так званими ростовими ляльками «мультяшних» персонажів, приємними сюрпризами та подарунками. Депутат міської ради, голова Ленінської районної організації ПР Юрій Левченко говорить, що при боротьбі з недугом необхідне не лише медикаментозне лікування, але й інша, психологічна підтримка.

Гарний настрій, позитивізм оточуючих – усе це неодмінно допомагає в боротьбі з недугою!

– Справді, спілкування – це основна мета наших акцій, – підтримує однопартійця Олексій Чепурко, депутат Ленінської райради, голова обласної організації Всеукраїнського молодіжного об'єднання «Молоді регіони». – Подарунки, фрукти, соки – це хоч і необхідне, але другорядне. Головне ж те, що малеча отримує максимум позитивних емоцій від зустрічі з улюбленими героями: вони грають у цікаві ігри, танцюють, згадують пісні та вірші, а відтак діти стають дружнішими, підтримують один одного. Немає нічого страшнішого для батьків, ніж коли їхня дитина хворіє. Тим паче, коли вона щодня бореться за своє життя. Тим цінніша кожна дитяча посмішка, веселий сміх, розкутість… Ми працюємо для того, щоб ці посмішки з'являлись у малечі якомога частіше. Адже чути, як діти сміються й обіцяють неодмінно одужати і бути здоровими, – найбільша нагорода за старання.

Ольга Оліна
Павєл Москалюк, 22.02.2013, 11:13694
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень