19 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

«Рідне» сало додає снаги для відродження українських традицій

На честь улюбленого українцями сала співали пісні й танцювали.
Із давніх-давен традиційною стравою українців вважається сало. Щороку полтавці та гості міста відзначають Свято сала – цього року народне гуляння відбувалося вже вшосте.
Подібні заходи цікаві полтавцям і тим, що тут можна, як кажуть, у неформальній обстановці поспілкуватися і з міським головою. На цьому знімку момент, коли до Олександра Мамая підійшла полтавка Тамара Бондаренко. Вона дякувала йому за дороги.

16 лютого опівдні на Театральній площі повітря наповнилося неймовірно апетитними запахами: тут представили свою смачну продукцію сім полтавських виробників – ТОВ «Торговий Дім «Полтавський м'ясокомбінат», ДП «Торговий Дім «Маяк», ТОВ «Агрофірма «Маяк», фірма «Заря», ТОВ «Карлівський м'ясокомбінат», який входить до складу корпорації «Агропромислова компанія «Докучаєвські чорноземи», ДП «Дослідне господарство «Степне» Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М. І. Вавилова Інституту свинарства й агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, ковбасно-коптильний цех приватного підприємця Максима Венгровського й ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат». На святі було продемонстровано дух українського народу, його традиції та звичаї, всюди панував піднесений настрій, а учасники та гості заходу мали нагоду скуштувати та придбати щось із багатого асортименту виробів із м'яса і сала, а також полтавських сувенірів та солодощів.

Сцену для урочистостей було встановлено просто біля головного входу Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя. Тут відкрили й імпровізований музей сала, де представили «хіти сезону» попередніх років. А потім запропонували й цьогорічні номінації під девізом «Наше сало весь світ об'єднало»: «салопродукти», які могли б представити різні народи.
Обрати «смачного» переможця довірили міському голові Олександру Мамаю. Серед «номінантів» – й африканське сало з бананами «банана-сало», і мексиканське з оливками «сало-де-олива», і циганське з гірчицею «ромало-сало». До речі, останнє і здобуло перемогу. Міський голова привітав усіх полтавців і гостей міста зі святом, побажавши здоров'я, щастя, кохання, успіху та достатку, запросив присутніх скуштувати полтавського сала. І пожартував: «Я сам завтра стану на ваги і дізнаюсь, скільки сала набрав за зимовий період».
За всі роки проведення Свята сала виробники демонстрували щоразу багатший та оригінальніший асортимент запашної продукції: це й «сало в шоколаді», і «сало в шампанському», і «суші-сало», і «сало з родзинками» тощо. Але цього року всі сподівання перевершили працівники підприємства «Тахтаулівські ковбаси», які виготовили найдовшу закуску із сала завдовжки 77 метрів у вигляді з'єднаних разом сосисок.
Полтавське диво – ковбаса із сала завдовжи 77 метрів!
Кулінарними секретами ділиться представник ТМ «Тахтаулівські ковбаси» Максим Венгровський:
– Ми виготовили ковбасу з сала, яка отримала назву «Нескінченна насолода». Для її приготування було використано 92 кг сала, яке спочатку протягом десяти днів солилося, після чого в нього було додано часник.

М’ясних ласощів на Святі сала було вдосталь – вистачило всім бажаючим.
Після «презентації» цю «насолоду» порізали й запропонували полтавцям. Судячи зі жвавої конкуренції, яка виникла серед святкового люду довкола запашного пригощання, виріб виявився справді смачним. До речі, підприємство ТМ «Тахтаулівські ковбаси» отримало диплом за найкращі «витребеньки із сала».

Присутні були задоволені таким чудовим святом, і ніхто навіть не зважав на відчутний морозець. Кременчужанка Віта Пархоленко:
– Я тут уперше, приємно вражена чудовим дійством. Мені подобається білоруське, українське сало, та все ж полтавське – найкраще. Це, мабуть, ще й тому, що ми хоч і недавно переїхали в Полтаву, вже обожнюємо, поважаємо свою продукцію.

Не стримують свого задоволення й полтавці Лариса Борисівна і Сергій Миколайович:
– Ми в захваті від продукції «Тахтаулівських ковбас», особливо сподобалося сирокопчене сало «Валюта». Це підприємство має і найбільший мангал, на якому готується багато м'яса. І цього року його вистачило всім бажаючим. Пригадуємо, що два роки тому замість свята ми простояли в черзі майже годину.

А завершили народне гуляння веселі українські пісні, проводилися конкурси, виступало багато полтавських колективів народного танцю та співу.
Інна Діхтенко, 25.02.2013, 10:561380
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень