21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Спортивні сім’ї змагалися весело й емоційно

У спортивній залі Полтавської загальноосвітньої школи № 34 відбувся міський етап традиційних спортивних змагань серед активних родин «Тато, Мама, Я – спортивна сім'я». Цього року в змаганнях узяли участь 12 сімей із Полтави, до складу кожної входили: дитина 2004 р. н. та молодше, мама і тато. Основною метою заходу стало формування родинних традицій, спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

– Цю школу для місця проведення змагань обрали невипадково, адже тут найбільша спортивна зала в місті, – розповіла директор Полтавського міського закладу-центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Оксана Назаренко. – Це дало можливість чи не вперше завітати численним уболівальникам, яких зібралося більше ста чоловік. У кожній зі шкіл, яку представляли родини, була проведена відповідна агітпідготовка, тому підтримка була «озброєна» плакатами, кричалками та іншими шумовими пристосуваннями. Цей захід не стільки спортивний, як сімейно-розважальний, з огляду на те, скільки веселощів та позитивних емоцій було під час змагань, вийшов на славу.

Програма змагань складалася з восьми спортивних естафет: «Гонка повітряних кульок», «Хокеїсти», «Не впусти м'яча», «Влуч у ціль», «Збір урожаю», «Сімейна подорож», «Стільчики», «Комбінована естафета».

Після екватора змагань лідерство захопила родина Кобців, але в другій половині вдало виступила родина Вовчиків, яка й отримала загальну перемогу.

За результатами цікавої, захоплюючої та веселої боротьби трійка призерів має такий вигляд: перше місце – сім'я Вовчиків (тато Сергій Миколайович, мама Валентина Михайлівна, донька Дар'я, учениця 2-А класу ЗОШ №34), друге місце – сім'я Дериведмедів (тато Марк Олександрович, мама Світлана Леонідівна, син Олександр, учень ЗОШ №27), третє місце – сім'я Ковалів (тато Олександр Ярославович, мама Оксана Вікторівна, донька Анастасія, учениця ЗОШ №37).

Переможці та учасники змагань нагороджені медалями, грамотами та різноманітними подарунками від Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Полтавської міської ради та спонсорів.

Сім'я Вовчиків як переможець міського етапу представлятиме Полтаву на обласних змаганнях «Тато, Мама, Я – спортивна сім'я», що відбудуться 30 березня.
Володимир Сулименко, 12.03.2013, 15:041017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень