21 серпня 2019 • № 33 (1569)

Секунда, що відділила від перемоги

«Динамо» (Полтава) – «ЗТР» (Запоріжжя) – 22:22 (13:11)

У Полтаві відбувся матч 20 туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги. Місцеве «Динамо», яке перед звітним матчем посідало в турнірній таблиці третє місце, грало проти лідера змагань – запорізького «ЗТР». Полтавські вболівальники вщерть заповнили трибуни спортивного комплексу «Динамо», сподіваючись побачити перемогу господарів. І варто сказати, підопічні Миколи Шарка були за крок від неї в цьому драматичному матчі.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби і великої кількості помилок з боку обох суперників. Після рахунку 9:9 полтавці вириваються вперед на два м'ячі й утримують перевагу до перерви – 13:11. Та після десятихвилинного відпочинку гості швидко відігруються і навіть виходять уперед – 15:17. Складалося враження, що динамівці можуть «посипатися», але… три успішні атаки – і ми вже ведемо в рахунку. За п'ять хвилин до завершення зустрічі «ЗТР» уже поступається три м'ячі. За дві з половиною хвилини до кінця матчу гості скоротили розрив – 22:20. Ще хвилина знадобилася запоріжцям, щоб скоротити відставання до мінімуму. А коли кидок запорізького гандболіста Дениса Ісінчука на останній хвилині відбив Вадим Бражник, здавалося, перемога в полтавців у кишені. Але безглузда втрата м'яча призвела до серії вилучень і останньої атаки гостей, на яку їм залишалося всього дев'ять секунд Гравці «ЗТР» ідуть в атаку і заробляють фол на останній секунді. Київські арбітри його трактують як семиметровий у ворота «Динамо». Кращий бомбардир матчу Максим Карамишев був точний – 22:22. Прикра нічия, адже господарі були в цей вечір набагато ближче до перемоги, ніж гості.

Результати решти матчів туру: «Політехнік» (Донецьк) – «Портовик» (Южний) – 23:28 (11:14), «Буревісник» (Луганськ) – «Будівельник» (Бровари) – 25:17 (11:8).