22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Важливо залучати молодь до участі у формуванні й реалізації політики

У рамках проведення заходів до 3-річчя інавгурації Президента України Віктора Януковича голова Полтавської міської організації Партії регіонів, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач та голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Олексій Чепурко зустрілися з представниками студентської ради міста. Головною темою зустрічі було поглиблення співпраці між органами місцевого та студентського самоврядування.

Виступає секретар міськради Оксана Деркач.
– Я вважаю молодь найбільш прогресивною частиною населення, – зазначила Оксана Деркач. – Молоді люди вирізняються творчим мисленням, небайдужою життєвою позицією та здоровим максималізмом, для них немає нічого недосяжного. І нерідко саме їхня діяльність і досягнення в найрізноманітніших галузях, їхні новації та ідеї дають новий поштовх до розвитку суспільства та примножують економічне й духовне багатство країни. Молодь – це великий трудовий і творчий потенціал держави.

Саме тому, продовжує секретар міської ради, надзвичайно важливо залучати студентів до безпосередньої участі у формуванні й реалізації політики та програм, що стосуються суспільства загалом і молоді зокрема, підтримувати їх ініціативи.

Відтак,розмова йшла про ті програми студентської молоді, які потребують підтримки органів місцевого самоврядування. Також зробили акцент на вже діючих проектах – «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього», «Молодий помічник депутата».

Стосовно останнього у голови міської організації великі надії:
– Цей проект лише набирає обертів, однак його необхідність говорить сама за себе. Сьогодні ми йдемо шляхом реформування і модернізації країни, невід'ємною частиною якого є інноваційні підходи до вирішення проблем. А це саме те, що притаманно молодим людям.

Влада працює над підвищенням ефективності молодіжної політики. Забезпечення доступу до якісної освіти, затребуваність молодих спеціалістів та створення можливостей для отримання ними гідної роботи, придбання власного житла, а також пропаганда здорового, активного способу життя і виховання патріотизму – це ті ключові її напрямки, на які сьогодні президент і уряд роблять особливий акцент. Безперечно, і на місцевому рівні молодь матиме всебічну підтримку!

– Реалізація молодіжних проектів – одна з основних цілей роботи нашої організації. Співпраця з органами студентського та шкільного самоврядування – той напрямок, у якому ми зараз активно працюємо. Адже їхні ініціативи та починання – це не лише бачення існуючих проблем, а й реальні варіанти їх вирішення. Ми ж зі свого боку маємо бажання і можливості допомагати їм у їх реалізації! – зазначив Олексій Чепурко.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 12.03.2013, 16:561018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень