18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Примножувати надбання видатного педагога

Секретар міської ради Оксана Деркач взяла участь у відкритті першого пленарного засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Педагогіка А.С. Макаренка в полікультурному освітньому просторі», присвяченої 125-й річниці від дня народження видатного педагога. Представників Національної Академії педагогічних наук, НАН України, Міжнародної макаренківської асоціації, ректорів і викладачів вишів України, Росії, Білорусі, Німеччини гостинно зустріли в стінах Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

У своєму виступі секретар міської ради подякувала насамперед учасникам конференції за ту велику справу, яку вони роблять, звернулася і до молоді:
– Шановні студенти! Колись ім’я Макаренка і те, що він творив саме на Полтавщині, стали визначальними у виборі моєї професії та вищого навчального закладу. Цінуйте цю унікальну можливість – доторкнутися до спадщини педагога з великої літери!

Також секретар міської ради висловила сподівання, що гості Полтави неодмінно вподобають наше місто, та побажала всім присутнім плідної співпраці.

Під час роботи конференції розглянуто й такі теми: «Педагогіка А.С.Макаренка в транскультурному освітньому діалозі», «Ідеї А.С.Макаренка у світлі сучасних підходів до виховання особистості», «Аксіологічні, психологічні та методичні аспекти формування професійної майстерності педагога: концепція А.С.Макаренка і практика сучасної освіти», «Г.Г.Ващенко, А.С.Макаренко, В.О.Сухомлинський: спільне і відмінне в педагогічній спадщині», «Творчий розвиток ідей і досвіду А.С.Макаренка в соціальній психології та психології особистості», «Сучасний соціокультурний вимір педагогічної спадщини А.С.Макаренка», «Проектування розвитку дитячої обдарованості в соціально-педагогічному досвіді А.С.Макаренка і сучасні концепції», «Ресоціалізація і психолого-педагогічний супровід неповнолітніх засуджених у практиці пенітенціарної служби» та інші.

У рамках конференції учасники з інших країн і міст відвідали визначні місця Полтави, зокрема й музей-заповідник та Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості ім. Антона Макаренка у с. Ковалівка Полтавського району.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 20.03.2013, 12:45781
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень