27 червня 2019 • № 26 (1562)
Rss  

У полтавських тепловиків подвійне свято

Ці свята — День комунальника і 45-ту річницю створення ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» – у п’ятницю, 15 березня, відзначали працівники підприємства.

Перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Животенко особливо відзначив роботу комунальників.
На нещодавній підсумковій колегії із питань житлово-комунального господарства зазначали: одне з головних досягнень минулого року – робота комунальних підприємств без серйозних аварій і зупинок. І далеко не останню роль у цьому відіграла робота тепловиків. Тож святкувати було що.

Майже півстоліття у Полтаві працюють мережі централізованого опалення, гріють воду котельні, але були часи, коли вони тільки робили «перші кроки». Про це на підприємстві підготували фільм, що і розпочав урочистості святкового заходу. Додатково роботу комунальників відзначили й почесні гості – перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Животенко:
– Учора ввечері проводилася відеонарада з профільними міністерствами, на якій уряд зазначив: до полтавських комунальників претензій немає. Можливо, саме тому, що ваше підприємство не налаштоване чекати манни небесної, а працює на реальний результат.

Згадали на урочистостях також про те, що «Полтаватеплоенерго» кілька разів здобувало звання кращого підприємства комунального господарства України, а за підсумками минулого року за всіма показниками полтавські тепловики розділили перші місця зі своїми одеськими колегами. До загальних показників, до речі, додався і високий рівень соціального захисту працівників підприємства. У цьому заслуга, безумовно, як всього трудового колективу виробничого підприємства, так і генерального директора Володимира Чернявського, який його очолює:
– У ці передсвяткові дні ми з певним полегшенням озираємося на зимові місяці, традиційно і з гордістю говоримо про те, що впевнено пройшли опалювальний сезон. Хочу лише побажати, щоб і наступні 45 років ми також ішли вперед і були тим підприємством, в якому не сумніваються.

Також на святкуванні вручили нагороди за сумлінну працю і почесні звання ветерана праці житлово-комунальної сфери працівникам підприємства, а на завершення гостям подарували концерт. Він і втілив побажання гостей того дня — тепла в душі для тих, хто вже півстоліття дає його іншим.
Сергій Лещенко, 27.03.2013, 16:03755
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень