22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Будуємо разом — це не просто порожні слова…»

27 березня виповнилося три роки відтоді, як Указом Президента України головою Полтавської облдержадміністрації було призначено Олександра Удовіченка.

З цієї нагоди в ОДТРК «Лтава» відбулася прес-конференція, на яку запросили журналістів всеукраїнських, обласних і міських засобів масової інформації, редакторів районних газет. Цього разу захід був дещо незвичним і тим, що сама прес-конференція не лише транслювалася у прямому теле- та рідіоефірі, а на неї були запрошені й керівники департаментів ОДА, обласних служб, міські голови, голови районних державних адміністрацій та районних рад. Тож, відповідаючи на деякі питання, які, до речі, надходили й через інтернет, Олександр Удовіченко тут же давав відповідні доручення керівникам.

А розпочалася робота з обговорення доволі актуальної нині теми – боротьби зі стихією, яка цими днями зачепила й Полтавщину. Адже минулих вихідних було знеструмлено 13 районів області, а найбільше постраждав Гадяцький. Тож Олександр Удовіченко насамперед подякував людям, які долучились до ліквідації наслідків стихійного лиха, та підкреслив, що тільки завдяки об’єднанню всіх зусиль вдалося справитися з негодою і нині налагоджується життя й у Гадяцькому районі.

– Перш за все хочу подякувати працівникам «Обленерго» з різних районів нашої області, керівництву Гадяцького району, всім людям, які працювали й працюють над ліквідацією наслідків негоди. Те, що стихія об’єднала людей, – факт. Я думаю, те, що сьогодні ми не маємо жодної скарги від людей, ще раз підкреслює, що біда об’єднала громаду, – сказав Олександр Удовіченко.

«А чи не вдарить тепер паводок?» – виникало запитання. Тут голова ОДА заспокоїв:
– Гадаю, сніг, який випав на Полтавщині, не несе подібної загрози, а з водою, яка може прийти з півночі, ми справимося.

Що ж до своєї роботи за останні три роки, то Олександр Удовіченко детально окреслив здобутки та проблеми в економічному та соціальному житті області, акцентувавши особливу увагу на реалізації реформ у різних галузях. При цьому зазначив: реформування йде в регіоні непросто, проте це єдиний шлях, яким і треба рухатися вперед. Тому закликав громаду підтримати й активізувати реформи на місцях. Голова ОДА нагадав, що всі ці три роки область працювала за державною програмою «Україна для людей», навколо якої розробили обласну програму – «Успішна Полтавщина. Заможна територіальна громада. Будуємо разом».

– Будуємо разом – це не просто порожні слова, бо основне завдання, яке ми перед собою ставили, – це об’єднання громади, різних політичних сил на основі конструктивної співпраці. Я думаю, ви стали свідками того, що як на районному, так і обласному рівнях, на мій погляд, вдалося всі ці три роки пройти без політичної тріскотні, без базікання і балаканини, а все таки приймати ті рішення, які треба було приймати на сесії обласної ради, радах нижчого рівня для того, щоб ефективно вирішувати конкретні завдання життєзабезпечення регіону, – зазначив Олександр Удовіченко.

Відповідаючи на численні питання журналістів, телеглядачів і радіослухачів, які адресували їх через інтернет, голова ОДА не уникав і так званих гострих тем. Серед них, приміром, доля полтавців, які стали жертвами «Будінвесту», так і не одержавши омріяних квартир в обласному центрі. Голова облдержадміністрації зазначив, що влада відпрацьовує тут усі юридичні механізми, а вирішення проблеми зрештою ляже на плечі міської влади. А от жителів Кременчуцького району збурила ситуація довкола будівництва Біланівського ГЗК, унаслідок чого планується переселити жителів 14 сіл. Цими днями мітингувальники навіть зірвали сесію Кременчуцької райради. Тут теж, на думку голови ОДА, не слід піддаватися емоціям, а ретельно вивчати питання й ухвалювати зважені рішення, аби уникнути і конфлікту між господарськими суб’єктами, і самим людям не нашкодити. Одне слово, робити все для загального блага громади, а не чиєїсь окремої вигоди.

До речі, ті, хто не зміг подивитися прес-конференцію Олександра Удовіченка у прямому ефірі, зможуть «побувати» на ній під час так званих повторних випусків ОДТРК «Лтава».
Віталій Скобельський, 03.04.2013, 11:561642
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень