27 червня 2019 • № 26 (1562)
Rss  

Визначили найсумлінніших платників податків Полтавщини

21 березня у Полтаві відбулося засідання обласної рейтингової комісії на чолі з Тетяною Солоділовою, головою Ради Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Полтавській області. Під час цього засідання були визначені сумлінні платники податків Полтавської області за підсумками 2012 року.

Асоціація платників податків України продовжує активно працювати над створенням сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва та налагодження взаємовигідної співпраці між бізнесом та державою. Тому уже третій рік поспіль проходить своєрідний конкурс-рейтинг «Сумлінні платники податків». Конкурс проходить у два етапи: перший – на обласному рівні, другий – на всеукраїнському. На участь в обласному етапі було подано 87 заявок у категоріях малі, середні та великі підприємства та у десяти конкурсних номінаціях. Критеріями оцінювання підприємств є співвідношення суми сплаченого податку до прибутку від отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків і зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць, співвідношення сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку, сума сплачених податків та зборів за останній бюджетний рік.
Засідання обласної рейтингової комісії.

Саме за цими критеріями й оцінювали учасників обласна рейтингова комісія, до складу якої, крім Тетяни Солоділової, входять: Володимир Задорожний, голова Державної податкової служби у Полтавській області; Вячеслав Россоха, заступник начальника управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва Полтавської ОДА; Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, голова Громадської ради при ДПС у Полтавській області; Ніна Кузьменко, Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області; Андрій Огородніков, голова регіональної ради розвитку підприємництва у Полтавській області; Лариса Семеняга, редактор газети «Полтавський вісник»; Олена Бондар, приватний підприємець м. Кременчука та інші.

За підсумками засідання були визначені 46 переможців у різних номінаціях. У аграрній галузі дипломами будуть нагороджені ТОВ «Добробут», ФГ «Відродження-агро», ПАТ «Хорольський механічний завод», ДП «Лубенське лісове господарство», ДП «Гадяцьке лісове господарство» та СВК «Батьківщина». У галузі будівництва – ПП «Автолідер», ТОВ «Мега-інвест» і КП «Ремліфт». У галузі культури та науки – ПП «Полтавське підприємство геофізичних робіт», Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.В.Гоголя та ДП «Полтавастандартметрологія». У галузі мас-медіа – ТОВ «ІРЦ Полтавська область», ТОВ «Файв груп», ТОВ «ТРК ГОК» та редакція газети «Полтавський вісник». У медичній галузі – ТОВ «Продмед сервіс», ВП «Санаторій ім.М.Гоголя», ТОВ «КП ЛД центр здоров’я», ТОВ «Сосновий бір» та ПАТ «Полтавський завод медичного скла». У сфері торгівлі та послуг – ТОВ «Торговий дім Полтаванафтопродукт», ТОВ «Кредмаш імпекс», ТОВ «Сміт сервісез юкрейн» та ДП «Ньютек Юкрейн». У сфері транспорту та зв'язку – ТОВ «Нова пошта-центр», ПП «Пантеон», ТОВ «Транспортник», Гребінківська дистанція колії, ВП «Вокзал Полтава-Південна ДП «Південна залізниця». У сфері фінансів, банківської та страхової діяльності – ТОВ «Менеджмент трежетрейтинг лімітед» та ПАТ «ПолтаваБанк». У галузі харчова промисловість – ТОВ «Россава», ПП «Руденко», ТОВ «Полтавський завод продтоварів «Світанок», ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», ПАТ «Кременчуцький міськмолокозавод» і ТОВ «Решетилівський маслозавод». У галузі важка промисловість – ПРАТ «Обрій», представництво «Регал петроліум корпорейшн лімітед», ПБП «Технікс», ПП ВТК «Лукас», КП «Лубни-Водоканал», ПАТ «Завод Лтава», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та НВП «Фероліт».

Серед числа переможців визначено 17 найбільш рейтингових підприємств, які висунуті на Всеукраїнський етап рейтингу «Сумлінні платники податків». Вища рейтингова комісія протягом квітня оцінюватиме кращі сумлінні підприємства України, а 23 травня 2013 року в Києві пройде урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків».
Володимир Оніщенко, 03.04.2013, 14:271498
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень