21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Козацька народна народилася в Полтаві

Виступає Валентина Семенюк.
У наш час партії зазвичай «плодяться» в столиці, там же й проводять свої установчі з'їзди, обирають керівні органи, звідти ведуть і «партійне будівництво». Тож подію, яка відбулася минулої суботи в Полтаві, можна вважати унікальною для української політики, адже саме в нашому місті народилася і провела перший установчий з'їзд нова політична сила – Козацька народна партія. До речі, тривалий час Мін'юст не реєстрував її, оскільки вже була одна партія з подібною назвою, але полтавським козакам вдалося виграти всі суди, і ось 30 березня в актовому залі Полтавського торговельного технікуму зібралися делегати та гості установчого з'їзду КНП. Вони представляли козацькі організації з 21 регіону України.
Виступає Валентина Семенюк.

Перед початком заходу присутні подивилися показові виступи юних козачат, які демонстрували своє вміння володіти бойовими мистецтвами та зброєю. А сам з'їзд розпочався урочисто – з виконання Гімну України, під звуки козацького маршу до зали внесли й козацькі стяги.

– Козацька народна партія заснована найактивнішими, патріотично налаштованими колами українського суспільства, і не лише провідними козацькими та військово-ветеранськими організаціями, серед її засновників і відомі вчені в галузі економіки, права, технічних наук, сільського господарства, політології, історії, представники малого та середнього бізнесу, активісти громадського руху, – зазначив, відкриваючи з'їзд один із фундаторів КНП, глава військово-козацького департаменту Української академії наук, верховний отаман Міжнародного союзу козацьких сил Павло Кицько. – А мета наша одна – під козацьким прапором відродити Україну як сучасну могутню державу. Багатовікова історія козацтва переконливо довела його силу та здатність бути провідником та захисником українського народу, якій з давніх-давен відчував силу, підтримку і захист козацтва.

Делегати й гості з'їзду говорили не лише про нагальні шляхи розвитку козацького руху, а й про економічне та суспільне життя країни, шляхи подолання кризи, ділилися досвідом роботи на місцях. Оплесками був зустрінутий і виступ почесної гості з'їзду, голови Всеукраїнського об'єднання «Жінки за майбутнє України» Валентини Семенюк, яка зауважила, що й українські жінки, розчаровані політиками, покладають тепер великі надії на козаків.

У програмі діяльності головною метою Козацької Народної Партії задекларовано забезпечення високих суспільних, соціальних та економічних стандартів життя громадян України; участь КНП у формуванні органів державної влади, місцевого самоврядування та представництво в їх складі для реалізації Програми КНП; створення в Україні соціально-орієнтованої ринкової економіки; зміцнення політичної та економічної незалежності України, її інтеграції у світове співтовариство.

З'їзд обрав керівні органи та політраду партії, а її головою – Павла Кицька.

У резолюції, ухваленій з'їздом, зазначається: «У єдності – наша сила, у порозумінні – наше майбутнє, у відродженні козацтва та об'єднанні всіх громадян навколо козацької національної ідеї – наша могутня незалежна Українська Держава».
Віталій Скобельський, 05.04.2013, 12:081910
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень