19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Від школи до школи, від серця до серця

Міський голова Олександр Мамай вітає учасників дискусійного клубу НВО №14.
Шкільні роки – напевне, найкращі у житті. Але вони пролітають дуже швидко. Здавалося б, тільки вчора перший дзвоник закликав забути про літню метушню та зайняти своє місце за партою, і ось уже до закінчення шкільних занять залишається трохи більше місяця. Саме в ці останні тижні напередодні літніх канікул у шкільних класах відбувається найцікавіше: проводяться відкриті уроки, підсумовується участь учнів у міських конкурсах художньої самодіяльності, спортивних змаганнях, олімпіадах та МАН.
Семикласники вразили представників міської влади компетентністю у питаннях толерантності.

18 квітня міський голова Полтави Олександр Мамай завітав до місцевих шкіл, аби поспілкуватись із учителями, поцікавитися здобутками учнів та нагородити найактивніших і найуспішніших. На базі Полтавського навчально-виховного об'єднання № 14 він разом із представниками управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради відвідав традиційний масовий захід для учнів сьомих класів, що проходив у формі дискусійного клубу. Цього дня на обговорення було винесено питання толерантності у взаєминах між однолітками, а також між дітьми і дорослими.

Гімназистам надали можливість не лише презентувати власне бачення проблеми, подати портрет кожного класу у вигляді творчого проекту, а й прийти до свідомого сприйняття думки, що немає дрібниць у толерантному ставленні один до одного, до родини, міста, людей у цілому світі. Організатори поєднали літературно-музичне обрамлення з роботою в групах, бесідою з глядачами. Діти з цікавістю сприйняли відеоматеріали з життя рідного міста, що розповідали про доброчинні справи як окремих людей, так і громадських об'єднань.

– Я впевнений, подібні заходи згуртовують школярів. Саме тут проявляється їхня толерантність і справжня дружба, тому треба заохочувати дітей до таких поїздок. Адже вони залишаться у пам'яті кожного як гарний спогад про шкільні роки, – зазначив Олександр Мамай.
Молоді таланти з гімназії №30 були нагороджені поїздкою до Харкова із відвідинами цирку.

Наступним місцем відвідин посадовців міськради стала гімназія № 30, де відбувалося свято «Калейдоскоп шкільного життя», під час якого школярі репрезентували найцікавіші й найяскравіші моменти навчального року. Концерти, фестивалі, зустрічі, екскурсії, тематичні години спілкування, дні здоров'я – ось неповний перелік заходів, що найбільше запам'яталися учням.

Для всіх присутніх лунали виступи агітаційної бригади учнів 8-Г класу «Молодь обирає здоров'я», театрального колективу, що діє на базі 7-М класу, з фрагментом «Свято Масниці», дружини юних пожежників 7-Г класу та народного ансамблю бального танцю «Фестиваль». За активну участь у заходах усі учасники дискусійного клубу НВО № 14 та всі, хто брав участь у «Калейдоскопі шкільного життя» в гімназії № 30, отримали у подарунок від міського голови поїздку до Харкова з відвідуванням цирку.

– Я хочу побажати вам мудрості та витримки, адже нині майбутнє нашого полтавського краю – на ваших, шановні діти, плечах. Тому й дорослим людям я часто раджу: спілкуйтеся зі своїми дітьми та онуками, плекайте в них духовність та патріотизм. А сьогодні хочу сказати вам, шановна наша зміно: допомагайте й ви своїм батькам втілювати у повсякденність любов та повагу до рідного краю, – підсумував Олександр Мамай.
Павєл Москалюк, 25.04.2013, 12:442672
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень