24 травня 2019 • № 21 (1557)
Rss  

Німецький досвід для Полтави

Уже давно між Полтавою та німецьким містом Ляйнфельден-Ехтердінген існують партнерські відносини, але щороку знаходяться все нові перспективи для їх розвитку.

Щоб побачити роботу полтавських соціальних служб і розповісти про їх організацію у себе на батьківщині, до Полтави й прибули німецькі гості: спеціалісти відділу соціальних служб Карина Клаусман-Луполд та Юрген Дуба, а разом із ними працівник відділу культури, відповідального за партнерські відносини з Полтавою, Олена Треніна.

На фото (зліва направо): Юрген Дуба, Карина Клаусман-Луполд та Олена Треніна спілкувалися із представниками полтавської міської влади.
Нинішній візит колег із Німеччини – продовження торішнього обміну, в якому брали участь представники благодійної асоціації «Світло надії».

– Під час візиту до Німеччини ми мали змогу обмінятися досвідом у сфері організації допомоги безпритульним, – розповіла Надія Тимошенко, заступник виконавчого директора благодійної асоціації «Світло надії». – Тоді в нас лише відкрився центр допомоги, а досвіду не вистачало, тому той візит для нас був дуже корисним. Нині ми створюємо спеціальний центр допомоги жінкам, які потрапили у складні життєві умови. Також ми дістали підтримку в наших партнерів. І, як кажуть, не лише словом, а й ділом. Було зібрано благодійну допомогу для Полтави, з міського бюджету трьох міст Фільдера виділили кошти, які передали нам.

Кілька днів перебування німецьких гостей на полтавській землі були насичені багатьма цікавими заходами. Гості з Німеччини зокрема вивчали соціальні ініціативи та програми в нашому місті, ознайомились і з роботою благодійної асоціації «Світло надії».

Карина Клаусман-Луполд, яка спілкувалася з журналістами перед початком зустрічі з представниками міськвиконкому, зауважила, що дуже цікаво було ознайомитися з роботою міських служб у соціальній сфері, адже наша система відрізняється від німецької.

Відбулася й офіційна зустріч у міськраді, на якій були присутні секретар міської ради Оксана Деркач, заступники міського голови Світлана Порохня та Ольга Борисенко, депутати міської ради – голова благодійної організації «Світло надії» Надія Тимошенко, директор Центру реабілітації дітей-інвалідів Людмила Лисенко, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Ірина Плюсніна, начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас і начальник Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова.

Гостям розповіли про виконання програми «Турбота», центри адаптації для бездомних і звільнених із місць позбавлення волі, центр реабілітації для дітей-інвалідів, а також про програму з підтримки незахищених верств населення.

На завершення зустрічі гості з Німеччини вручили організації «Світло надії» матеріальну допомогу – сертифікат на суму 2 400 євро.
Сергій Лещенко, 25.04.2013, 13:591728
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень