19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У Полтавському педагогічному обрали королеву

Того дня великий актовий зал Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка перетворився на своєрідний палац, у якому справжні красуні боролися за звання королеви.

У конкурсі взяло участь сім красунь – по одній від кожного факультету.

Маргарита Нестеренко представляла історичний факультет, Валентина Фетисова – фізико-математичний, Ірина Ляшенко – психолого-педагогічний, Юлія Шевченко – факультет технологій та дизайну, Анна Жмуренко – факультет фізичного виховання, Яна Дебела – природничий факультет, а факультет філології та журналістики представляла Аліна Міщенко.

Програма складалася з трьох конкурсних епізодів, у яких дівчата намагалися вразити компетентне журі своєю красою, інтелектом і талановитістю. Якраз останній епізод, який мав назву «Скарбниця талантів», став вирішальним у визначенні переможниці конкурсу. Після закінчення конкурсної частини журі на досить тривалий час залишило зал для того щоб прийняти складне рішення, яке, врешті-решт, виявилося справедливим. У номінації «Міс грація» перемогу здобула Анна Жмуренко, «Міс чарівна посмішка» стала Маргарита Нестеренко, «Міс вишуканість» – Юлія Шевченко, найбільш артистичною визначили Ірину Ляшенко, а в номінації «Міс екстравагантність» переважила Валентина Фетисова. Першою віце-міс та «Міс глядацьких симпатій» стала Яна Дебела. Ну, а королевою ПНПУ, як і «Міс фото» та «Міс інтелект», стала студентка факультету філології та журналістики Аліна Міщенко.

Королева ПНПУ, студентка факультету філології та журналістики Аліна Міщенко
– Чесно кажучи, участь у подібному конкурсі не була самоціллю, – розповідає Аліна. – Проте, коли мені запропонували захищати честь факультету, я серйозно задумалася, тим паче, що я вже на четвертому курсі і навряд мені ще колись випаде така нагода. Остаточно прийняти рішення про участь у конкурсі допомогла впевненість, що не залишуся сама і творча команда філологів підтримає та допоможе підготуватися.

Серед конкурсних епізодів найбільшої уваги та підготовки вимагав конкурс «Скарбниця талантів». Тож, не гаючи часу, я та моя команда на чолі із заступником декана з виховної роботи нашого факультету Наталією Кришталь визначилися з ідеєю номера та миттю взялися за роботу. Звичайно, якби не мої однодумці та помічники, самій навряд чи вдалося б створити номер, який уже бачили глядачі на сцені. Для мене перемога була не так важлива, адже всі конкурсантки гідні звання «Королева ПНПУ». Основним завданням було лише на високому, гідному рівні представити свій факультет та голосно заявити: «Дівчата факультету філології та журналістики найкращі!». Тому дуже приємно, що мені вдалося довести це, незважаючи на всі труднощі.
Володимир Оніщенко, 29.04.2013, 14:002934
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень