24 травня 2019 • № 21 (1557)
Rss  

Полтавський Дендропарк — чистий та з новими кущами бузку

Всеукраїнська акція «Чисте довкілля» не оминула і «легенів» Полтави – міського Дендропарку. Представники міської організації Партії регіонів на чолі зі своїм головою, секретарем міської ради Оксаною Деркач не лише традиційно прибрали парк від сміття та самосівів, а й разом із міністром у справах сім'ї, молоді та спорту Равілем Сафіулліним, головою ОДА Олександром Удовіченком та головою обласної ради Іваном Момотом висадили тут бузок.

Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін та секретар міської ради Оксана Деркач саджають бузок.
– Полтавська міська організація Партії регіонів уже четвертий рік поспіль традиційно бере участь у суботнику. Цього року він ініційований Партією регіонів та її почесним головою Віктором Януковичем. Тому закономірно, що ми всі, майже півтисячі партійців, вийшли прибирати ті місця, які ми постійно прибираємо, – зазначила Оксана Деркач.

Партійці прибирають Дендропарк від сміття.
Так, Октябрська та Київська районні організації під керівництвом депутата обласної ради Олександра Іваніни та депутата міської ради Олега Демкова прибирали, розчищали від сухих гілок і висаджували нові дерева та кущі у Дендропарку. Ленінська організація під керівництвом депутата міської ради Юрія Левченка приводила до ладу територію схилу по вулиці Леніна. Долучилися до прибирання цієї ділянки і «Молоді регіони».

– Активісти нашої організації – це молодь, якій не все одно, у якому світі, якій країні і якому місті ми живемо. Вони не чекають, що хтось прийде і зробить їхнє життя кращим. Вони навчаються, працюють, займаються волонтерською роботою, щоб самим змінювати світ на краще! – говорить голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації Олексій Чепурко. – Проблема екології та чистоти Полтави серед тих питань, які хвилюють нашу молодь. Тому останні два роки проведення суботників принаймні раз на місяць – це нормальна практика для «Молодих регіонів». Безперечно, не долучитися до загальнодержавного суботника ми просто не могли!
Утім, наголошує Оксана Деркач, у Полтаві ще є багато зелених зон, до прибирання і відродження яких необхідно залучати громадськість.

– У 2009 році депутати міської ради від Партії регіонів та партійна організація взяли на себе зобов’язання відродити Дендропарк, над чим протягом останніх років плідно працюємо. Було б добре, щоб таку ініціативу чи зобов'язання стосовно тих же Гришкового чи Пушкарівського лісів підхопили й інші громадські організації!

Володимир Іваненко
Павєл Москалюк, 29.04.2013, 14:231151
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень