18 березня 2019 • № 11 (1547)

«Ворскла» дограє сезон без мотивації?

«Арсенал» (Київ) – «Ворскла» (Полтава) – 2:1. Голи: Богданов, 38, Аржанов, 62 – Громов, 77.

Поєдинок, що відбувся на столичному стадіоні «Динамо», для обох команд не мав «турнірного» значення. Футболісти «Арсеналу» з перших хвилин зустрічі означили свою перевагу в грі, заволодівши ініціативою і контролюючи м'яч у центрі поля. Тільки-но полтавці поступово вирівняли ситуацію, як раптом канонірам вдалася небезпечна швидкісна атака через центр: Андрій Богданов ювелірним ударом відправив м'яч у дальній кут – 1:0. У наставника «Ворскли» Сергія Свистуна не витримують нерви, і він ще до перерви робить заміну. За перші 45 хвилин наші футболісти не завдали по воротах суперника жодного удару.

Після перерви господарі подвоїли рахунок. На 62-й хвилині, після подачі кутового, Володимир Аржанов на лінії воротарського майданчика випереджає захисника «Ворскли» і в дотик переводить м'яч у сітку – 2:0.

Варто віддати належне і «Ворсклі», яка, незважаючи на всі проблеми зі складом, не здалася і навіть зуміла скоротити відставання в рахунку. Гості на 77-й хвилині заробили право пробити штрафний удар на правому фланзі. Артем Громов відгукнувся на передачу Павла Ребенка і головою переправив м'яч у ворота – 2:1. До речі, це був єдиний удар за весь матч по воротах «Арсеналу» і стовідсотковий результат.

Результати інших матчів 29 туру серед команд Прем'єр-ліги України: «Говерла» – «Волинь» – 1:1, «Кривбас» – «Карпати» – 3:2, «Металург» З – «Шахтар» – 3:3, «Металург» Д – «Чорноморець» – 2:0, «Іллічівець» – «Зоря» – 1:2, «Металіст» – «Дніпро» – 2:1, «Таврія» – «Динамо» – 3:2.