25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Волейбол. Друга бронза — стабільність, а стабільність — ознака майстерності

Другий сезон поспіль лубенський «Фаворит» здобуває бронзові нагороди чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги. Волейбольна команда з Полтавщини показала найвищий результат серед професійних ігрових колективів області. Цього року перемога нашим землякам над ще одним претендентом на п’єдестал, чернігівським «Буревісником», далася нелегко. Пі-допічним Руслана Рубана знадобилося у двох матчах зіграти по п’ять партій, і лише тай-брейк у кожному з поєдинків визначав сильніших. Як відомо, перемога, яка дається нелегко, більш цінна.

На прес-конференції, що відбулася з цього приводу в Лубнах, зібралися численні журналісти, вболівальники, щоб привітати СК «Фаворит» з успішним сезоном. У вступному слові президент СК «Фаворит» Володимир Дорош зазначив, що команда – це те, чим він пишається у своєму житті.

– Вітаю наш волейбольний клуб насамперед зі стабільністю, а стабільність – це ознака майстерності, – сказав Володимир Миколайович. – Другий раз поспіль здобута бронза – це величезна заслуга, але ми ставимо завдання наступного року стати чемпіонами нашої держави, і для цього створимо всі передумови. Моя ще одна мрія – побудувати в Лубнах спорткомплекс, щоб достойно приймати чемпіонат і команди європейського рівня.

До вітань приєднався відповідальний секретар Федерації волейболу України Володимир Трохимов. Міський голова Лубен Олександр Грицаєнко вручив подяки гравцям команди, тренеру та президенту.

Підсумував вітальну серію голов-ний тренер СК «Фаворит» Руслан Рубан, підтвердивши основне завдання: не зупинятися на досягнутому, а йти вперед. Руслан Володимирович, який уклав угоду з клубом на початку 2013 року, продовжить роботу і в наступному сезоні.

Звісно, у зв’язку з наміченими цілями «Фавориту» не обійтися без підсилення, але імен гравців, які прийдуть у команду чи підуть з неї, ще не називали. Про це дізнаємося на початку липня, коли розпочнеться перший тренувальний збір.

Також, відповідаючи на запитання журналістів, Володимир Дорош розповів, що клуб підписав домовленість з полтавською ДЮСШОР, щоб на її базі створити фарм-клуб. Відтепер юні волейболісти будуть грати під прапорами «Фаворита» з перспективою виступати в цій команді. На побудову майбутнього спорткомплексу, який планують зробити спорудою регіонального масштабу, знадобиться кілька років. Тож наступний сезон «Фаворит» знову гратиме в Полтаві в спорткомплексі ПЗМС, де добудують трибуни, що трансформуються, адже бажаючі вже не поміщаються. На завершення прес-конференції Володимир Дорош закликав меценатів активніше підтримувати спорт заради здоров’я нації, ще раз подякував команді за чудові миті сезону 2012 – 2013.
Володимир Сулименко, 23.05.2013, 15:32835
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень