20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Хто ж вони, діти індиго?


Мудрі стародавні душі, що прийшли змінити світ на краще, або жорстокі агресори – діти, котрі вбивають навіть собі подібних? Яка їхня місія на Землі? І головне: що робити батькам, у сім'ї яких росте дитина з надзвичайними здібностями?

Відтоді, як відома американська ясновидиця і психолог, наділена дивовижним даром бачити ауру людини, Ненсі Енн Тепп написала книгу під назвою «Як колір допомагає краще зрозуміти твоє життя» й охрестила талановитих і незвичайних за своїми здібностями і поведінкою дітей – «індиго», пройшло вже понад тридцять років. Це була перша публікація, де описувалися схеми поведінки дітей нового типу. Отже, термін «діти індиго» пов'язаний з кольором індиго (синьо-фіолетовим), адже саме такий колір має аура нових дітей. На думку Ненсі Енн Тепп, ці нові душі з'явилися на світ, щоб сприяти нашому переходу до чергової стадії еволюції людської свідомості. Вона зауважила, що всі індиго є високочутливими істотами, наділеними численними талантами і сильною інтуїцією.

За цей час про диво-дітей було написано безліч книг і статей. Цим питанням почали займатися психологи, фізіологи, педагоги, засекречені лабораторії й цілі НДІ не тільки у світі, а й в Україні.

У чому як офіційна, так і «неофіційна» наука одностайні: нові діти додали своїм батькам чимало небачених проблем. Чи не стали ми помічати, що колишні прийоми радянського виховання вже неефективні? Всюди можна почути скарги як від учителів, так і батьків: «Ця дитина абсолютно некерована, жодні виховні заходи на неї не діють». Виникає цілком логічне запитання: може, сучасним дітям потрібно щось більше? Саме так! І це «щось» має бути засноване на безумовній любові, здоровому глузді і дружбі. Більше того: батьки мають навчитися слухати своїх дітей! Адже хоч як важко змиритися з цим дорослому розуму, слід визнати: діти індиго якимось чином знають відповіді на найглибші питання буття і готові поділитися знаннями з усіма, хто готовий їх вислухати.
Світлана Тренич, 31.05.2013, 14:412924
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень