19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Запрацював дитячий реабілітаційний центр

6 червня після реконструкції урочисто відкрили оновлений Полтавський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Завдяки збільшеній площі, штату професійних лікарів і новітньому обладнанню він відкриває багато нових можливостей для оздоровлення дітей з особливими потребами.
...а продовжилося екскурсією: гостям показали приміщення оновленого реабілітаційного центру в усіх деталях.

Розпочалося відкриття Центру з урочистого перерізання стрічки...
Участь у відкритті взяли міністр регіонального розвитку, житлового будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Животенко, голова обласної ради Іван Момот і міський голова Олександр Мамай.
– Віднині центр запрацює на повну потужність. Реконструювати його нам допомагали й облдержадміністрація, і Міністерство соціальної політики України, – зазначив Олександр Мамай. – Це яскравий приклад того, що держава не стоїть осторонь проблем громади. Тепер полтавські діти отримають допомогу й належне піклування. Якщо виникне потреба розширити заклад, зможемо задіяти інше крило будівлі, зарезервоване для такої потреби. У другій декаді червня проведемо збори батьків і вирішимо питання з літнім відпочинком дітей.

Головне завдання закладу, за словами спеціалістів, – створення для дітей з обмеженими можливостями необхідних умов для навчання, розвитку, а також навчання їх навичок, необхідних для повсякденного життя: самостійності, основ спілкування. Триває реабілітація дітей і поза будівлею центру: сім'ям з дітьми, які стоять тут на обліку, забезпечують соціально-педагогічний патронат.

Нинішньому відкриттю передував майже рік робіт із реконструкції та переобладнання. Поки їх не завершили, діти, які перебували на обліку в центрі, проходили курс іпотерапії в селі Кованьківка Полтавського району та оздоровчого табору «Сонячний» у селі Михайлівка Диканського району.

Площу для реабілітаційних заходів збільшили до 1400 квадратних метрів. Її сьогодні займає нова апаратура та кабінети лікарів, які допомагатимуть дітям оздоровлюватися не лише фізично: наприклад, для психоемоційного розвантаження дітей передбачена сенсорна кімната. Крім того, у розпорядженні лікарів є тепер і засоби транспортування: спеціально обладнаний автомобіль, а у приміщенні – підйомники і ліфти. Щоб закупити все це, використовували кошти місцевого бюджету та Міністерства соціальної політики України, яке перерахувало додатково 1 млн грн.
Сергій Лещенко, 13.06.2013, 15:101255
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень