20 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Держава допоможе працівникам зі стажем стати конкурентними

На обліку в обласному центрі зайнятості сьогодні перебувають близько 22 тисяч громадян, з них майже 20% – особи віком від 45 років. Часто вони залишаються «за бортом», бо вийшли на пенсію (військовослужбовці, лікарі, педагоги) або їхня кваліфікація не відповідає вимогам роботодавця.

Катерина Клавдієва: «Кожен працюючий громадянин, старше 45 років, має право отримати ваучер і пройти профнавчання».
І навіть якщо вони працюють і мають солідний стаж, розраховувати на підвищення оплати праці не можуть, бо не мають відповідної категорії, класу чи кваліфікації.

Саме для таких громадян держава знайшла альтернативу, аби не просто допомогти їм здобути знання чи підвищити класність, а іноді й цілком кардинально змінити життя, отримавши нову спеціальність. З цією метою запроваджені ваучери на навчання та перекваліфікацію. Людина, котра працює й має страховий стаж не менше 15 років, може звернутися у службу зайнятості, де диспетчер-консультант порадить, до якого фахівця підійти, аби отримати всю вичерпну інформацію. Після цього вона сама обирає заклад з переліку тих, що мають відповідну ліцензію, укладає з ним угоду на навчання, а в разі прийняття позитивного рішення фонд перерахує цьому закладу кошти на навчання.

– Сьогодні держава визначила пріоритетні напрямки, є Постанова Кабінету Міністрів за номером 207 від 20 березня, – зазначила під час прес-конференції на тему «Реалізація в області соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича через впровадження новацій Закону України «Про зайнятість населення» Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості населення. – Кожен громадянин, старше 45 років, має право до настання пенсійного віку отримати ваучер на суму 11 450 гривень (десять мінімальних зарплат) і почати професійне навчання, нову професійну діяльність. У цьому напрямку наша область серед лідерів. Якщо в державі видано трохи менше 300 ваучерів, то на Полтавщині цим зацікавилися 47 громадян. Усього ж на область на цей рік ми прорахували 768 ваучерів. Але певного ліміту немає, тож у разі потреби їх кількість можна збільшити.

Служба зайнятості виробила власний принцип. Якщо людина безробітна, вона отримує соціальну допомогу, її м’яко спрямовують служби зайнятості, є можливості фонду організувати навчання. Тобто вона більше соціально захищена, ніж ті, кому загрожує скорочення чи реформування місця роботи. Ваучери ж спрямовані саме на працюючих громадян, з безробітних в області їх ніхто ще не отримав.
Центри зайнятості не лише ведуть роз’яснювальну роботу серед людей, а й залучають роботодавців, для котрих важливо зберегти свій колектив, підвищити профрівень працівників, аби згодом мати можливість давати їм більшу зарплату, розширити їх функції тощо.
– Коли людина відчуває, що вона вже вичерпала себе як професіонал, то повинна навчатися далі, підвищуючи свій рівень або ж змінювати профіль, – говорить Катерина Данилівна. – 45 років – це той час, коли ще дуже багато можливостей і для роботи, і для кар’єрного зростання.

Статистика свідчить, що ваучерами більше цікавляться жінки, приблизно 70%, а це говорить про одне: жінка більш мобільна саме в тому віці, коли вже відбулася в родині, має практично дорослих дітей, у професії напрацьований стаж та знання. І вона готова розвиватися, отримувати нові знання й можливості.

З переліком професій, на які поширюється дія ваучера, можна ознайомитися у Постанові на сайті Кабінету Міністрів. Щороку цей список переглядатиметься та доповнюватиметься.
Оксана Ханас, 13.06.2013, 15:23834
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень