19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Олімпійські надії» прийняли першу зміну

Для вихованців шести спортивних шкіл Полтави відкрилася перша зміна у таборі відпочинку «Олімпійські надії», розташованому в селі Соснівка Полтавського району. Цього року, крім спортсменів Полтави, тут відпочивають вихованці обласної ДЮСШ «Колос», приїдуть діти з Миргорода та Маріуполя.

– Табір розрахований на 120 дітей за зміну, – говорить його директор Наталія Скорик. – Зараз у нас 110 полтавців віком від семи років. З ними працюють десять вихователів. Щодня в дітей зарядка та тренування, купання на пляжі, посилене вітамінізоване харчування. Також у програму відпочинку входять концерти, дискотеки, гурткова робота.

Цього року в таборі добре підготувалися до сезону: капітально відремонтували старий санітарно-гігієнічний блок та збудували новий. Це дозволило ліквідувати черги до душів. Після закінчення сезону тут планують побудувати новий корпус або мобільні літні будиночки, де діти зможуть жити на час оздоровлення й відпочинку. Передбачається, що вони складатимуться за принципом конструктора і по закінченні всіх змін їх можна буде скласти до наступного року. Кошти на впорядкування табору виділяються з міського бюджету.

З початком зміни дітей привітала начальник відділу фізичної культури і спорту Полтавського міськвиконкому Юлія Приходько. Вона побажала всім добре відпочити й набратися нових сил, а також подарувала м'ячі та баскетбольні сітки.

– Я бажаю вам бути здоровими та заможними. Щоб мати здоров'я, слід займатися спортом, а щоб стати заможними, потрібно добре навчатися. А от щоб добре навчатися, набирайтеся сил у таборі, – наголосила Юлія Анатоліївна.

Найбільше дітей тут очікують на другу зміну. За словами директора табору, вона найбільш популярна, оскільки саме тоді сюди заїжджають вихованці школи олімпійського резерву №2. Школа найбільша в місті, відповідно й учнів дуже багато. Максимальна потужність табору – 132 дитини на зміну.

– Згідно з санітарно-гігієнічними нормами, ми можемо до планової кількості дітей додати ще десять відсотків, – пояснила Наталія Скорик.

У першу зміну в таборі відпочивають діти, котрі займаються вільною боротьбою та легкою атлетикою, на другу приїдуть волейболісти й баскетболісти, а на третю – крім волейболістів і баскетболістів, прибудуть футболісти та діти, котрі опановують художню гімнастику. Саме на третій тур чекають десятьох учнів з Миргорода, яких тренує колишня вихованка «Олімпійських надій».

На території Полтавської області діють 29 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку. У них щороку приймають близько 20 тисяч дітей. Функціонують також пришкільні табори праці й відпочинку, їх на Полтавщині 967.
Оксана Ханас, 13.06.2013, 15:311770
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень