22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Працівники ДАІ разом із журналістами перевіряли перевізників

У рамках проведення профілактичних заходів на пасажирському транспорті «Автобус-2013» у Полтаві інспектори Державтоіспекції, спільно з працівниками територіального управління Укртрансінспекції в Полтавській області, а також представниками засобів масової інформації перевіряли якість роботи водіїв, котрі здійснюють перевезення пасажирів.

На території Полтавщини такі профілактичні заходи щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму за участю цієї категорії учасників дорожнього руху проводяться постійно. Пасажири вкрай стурбовані безпекою та комфортом поїздок на громадському транспорті, адже майже кожен може згадати випадок, коли водій маршрутки чи автобуса своїми неправомірними діями наражав на небезпеку людей, які перебували в салоні. Під час перевірки автобусів та маршруток інспектори ДАІ застосовували пересувну діагностичну лабораторію, за допомогою якої можна було визначити справність автомобіля та готовність його до перевезення людей.
В обласному центрі за один день пасажироперевізників, які недобросовісно ставляться до своїх обов’язків, виявилося 58. Були виявлені такі порушення: керування маршрутними транспортними засобами з технічними несправностями – 15; перевезення пасажирів понад максимальну кількість – 14; відхилення від маршруту – 23; керування транспортними засобами без ліцензійної картки, свідоцтва про реєстрацію – 2; керування без страхового поліса, невиконання вимог дорожніх знаків, керування транспортними засобами без обов’язкового технічного контролю – по одному.

Загалом з 20 травня, коли розпочалось проведення профілактичних заходів на пасажирському транспорті «Автобус-2013», працівники ДАІ в області перевірили 230 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автотранспортом на підставі виданих ліцензій. Усього оглянуто понад 2800 автобусів, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, серед яких що здійснюють нерегулярні перевезення – 808, що використовуються для перевезення організованих груп дітей – 257. Під час проведених заходів виявлено 128 технічно несправних автобусів, із них з несправним або заблокованим аварійним виходом – 22, з несправними зовнішніми світловими приладами – 12, з несправностями рульового управління – 12 та інші. Під час перевірок інспектори ДАІ виявили трьох водіїв, що керували автобусами в стані алкогольного сп’яніння.

За порушення Правил дорожнього руху правоохоронці склали відносно водіїв 605 адмінпротоколів, видали 65 приписів Державтоінспекції власникам пасажирського транспорту, надіслали вісім подань до територіального управління Укртрансінспекції в Полтавській області на позбавлення ліцензій, 46 актів склали представники Укртрансінспекції.

Працівники Державтоінспекції в Полтавській області й надалі триматимуть на жорсткому контролі якість роботи на пасажирському автомобільному транспорті. Сподіваємося, що такі профілактичні заходи матимуть позитивний результат, а пасажири будуть щиро вдячні перевізникам за безпечний та комфортний проїзд.

УДАІ УМВС України в Полтавській області
Оксана Ханас, 13.06.2013, 16:342956
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень