19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Вітаємо!

45 років – важлива дата в житті кожної людини. Це час, коли багато чого зроблено і ще більше заплановано. Особливо, якщо є міцне підґрунтя для реалізації майбутніх планів. А робота міського голови неможлива без виваженої підготовки до поліпшення добробуту кожного полтавця.

Полтавська громада і колектив газети «Полтавський вісник» щиро вітають Олександра Мамая із 45-річчям і зичать йому здоров’я, успіхів, родинного благополуччя. Доля надала Вам можливість реалізувати свої організаторські здібності та ділові якості у громадській роботі на благо рідного краю і його жителів. Тож бажаємо вагомих звершень на ниві керування рідним містом.

45 років – це той вік, коли в людині органічно поєднуються багатий життєвий досвід і молодість духу і тіла. І це поєднання відкриває практично безмежні перспективи:

Бо 45 – то менше ніж піввіку,
Це час, коли життя – швидка ріка.
Що побажати можна чоловіку,
В якого доля добра і легка?
Без пафосу та зайвої патетики
Бажаємо наснаги до життя,
Добра в душі й палкої енергетики
І впевнених кроків у майбуття.

Що полтавці бажають міському голові в День народження

Привітання у день народження – щорічний подарунок людині, який дарує тепло, підкреслює любов та повагу. У свій день народження Олександр Мамай приймав слова вітань від рідних і друзів. А ми запитали у полтавців, що вони хотіли б цього дня побажати міському голові.

Павло, тренер з плавання:
– Вітаю Олександра Федоровича із 45-ю річницею і хочу побажати йому здорової цікавості до всього, що відбувається в нашому місті. Поки людині цікаво жити – в її житті є сенс. Особливу увагу раджу звернути на спортивне виховання наших дітей, їх потрібно стимулювати та заохочувати до звершень.

Ольга Миколаївна, пенсіонерка:
– Цього дня я хочу побажати Олександру Федоровичу здоров’я та сімейного добробуту, нехай він частіше виходить до нас, простих людей, спілкується з нами, дізнається про проблеми, що є у місті, так би мовити, з перших рук. Разом ми зможемо зробити значно більше.

Лідія, лікар:
– Людині, яка опікується долею міста, треба бажати насамперед мудрості та Божої допомоги. Олександре Федоровичу, любіть людей, піклуйтеся про них, і люди обов’язково відповідатимуть вам тим же, і Господь допомагатиме вам у всіх починаннях.

Володимир Олександрович, військовий пенсіонер:
– Щиро поздоровляю з днем народження! Особисто я голосував за Олександра Федоровича на виборах мера і не жалкую про свій вибір. Але самотужки вирішити всі проблеми міста дуже важко. Нехай біля нього гуртуються порядні та кваліфіковані люди, підтримують, допомагають словом і ділом.

Віталій, студент:
– Олександре Федоровичу, з днем народження! Я приїхав до Полтави навчатись і дуже полюбив її. Міська влада добре ставиться до людей, а люди толерантні до керівників міста. Є проблема, яку не поспішають розв’язувати, – хвороби дерев. Закликаю вас не забувати про зелені легені Полтави, адже їх теж потрібно лікувати.

Любов Василівна, пенсіонерка:
– Я хочу побажати Олександру
Федоровичу залишатися таким, яким він є: чуйним, добрим та відкритим до людей. Побажати здоров’я і щастя, успіхів у всіх починаннях. А найголовніше – удачі. Якщо нашому меру щаститиме, то й нам усім дістанеться шматочок щастя.

Дар’я, абітурієнтка:
– Передусім я бажаю Олександру Мамаю довголіття та сімейного щастя. Нехай його плани щодо розвитку та популяризації нашого міста виконуються і щороку стають масштабнішими. Хотілося б, щоб мер більше думав про нас, молодих, про наше навчання та перше працевлаштування, адже нам тут жити у майбутньому.

Леонід Борисович, пенсіонер:
– Бажаю міцного здоров’я, добра в душі, благополуччя, всього найкращого. Олександре Федоровичу, зверніть, будь ласка, свою увагу на долю будівлі Кадетського корпусу. Адже це одна з найгарніших споруд Полтави, одна з візитних карток. Нам, жителям міста, дуже болісно спостерігати за її занедбанням.

Анна, студентка:
– Хочу побажати нашому міському голові, щоб він іще довго залишався на своїй посаді, адже він робить дуже багато добрих справ. Сімейного щастя, любові, здорових і розумних онуків, адже діти – найбільше щастя.
Павєл Москалюк, 13.06.2013, 16:43817
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень