20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

«Полтавський вісник»: хай нашому читацькому роду не буде переводу!

Як і в попередні роки, у рамках цьогорічної передплатної акції «Полтавський вісник» твого міста», що триває з 24 травня по 25 червня, журналісти нашого тижневика, на деякий час відклавши «натруджені» телефони, мобілки й диктофони, з допомогою яких вони щодня «видобувають» свіжу інформацію для створення номерів «ПВ», з радістю зустрічаються з читачами, спілкуються з ними, відповідають на питання, вислуховують побажання. З радісним очікуванням 15 червня вони знову поспішать у парк «Перемога» – задля нового «живого» спілкування зі своїми читачами. Адже наша журналістська братія старається не для «галочки», а щоб їхня праця принесла максимум користі всім полтавцям – як поважним за віком, так і молоді, намагаючись урахувати всі їхні смаки, якнайширше охопити неосяжне різнотем’я нашого життя-буття. А наскільки успішно нашим журналістам вдається конкурувати з телебаченням, а особливо з таким інформаційним «монстром», як інтернет, дуже сподіваємося почути безпосередньо від наших читачів. З попередніх же зустрічей з ними запам’яталися побажання, що лунали найчастіше: «Пишіть побільше веселеньких фейлетонів, бувальщин, а також про історію і визначних людей нашого краю, гостей Полтави, урешті про світле, радісне (бо так уже втомилися від різної «чорнухи», що останнім часом ллється з телеекранів!..), а ще… як щось корисне і смачненьке приготувати – щоб і швиденько, і недорого!». Ну як тут не з’явитися додатковому стимулу старатися задля таких веселих і бадьорих духом наших читачів!

До речі, чимало прихильників «Полтавського вісника» (і, не приховуватимемо, нам це особливо приємно) засвідчили настання другої чи, можливо, уже й третьої молодості тижневика, адже кожна презентація чергової передплатної або святкової акції на сторінках газети супроводжується «фотосесією» молодих радісних незаангажованих облич. І теми, що піднімає творча молодь у газеті, пишуться по-сучасному: яскраво, динамічно й вичерпно. Щиро вдячні за таку високу оцінку нашої роботи!

Тож, шановні наші читачі, запрошуємо вас 16 червня о 15 годині до парку «Перемога», і коли побачите святково прикрашені намети «Полтавського вісника», поспішайте до нас: знайомитися, спілкуватися, врешті передплатити газету. До речі, приємний сюрприз від «ПВ»! Кожен, хто цього дня під час акції передплатить нашу газету на друге півріччя, отримає дружній шарж від всесвітньо відомого художника-карикатуриста Євгенія Самойлова й автоматично стане учасником розіграшу призів від «ПВ», що відбудеться в липні.

До зустрічі! Успіхів вам, читацького везіння, а головне – гарного настрою!

З повагою «вісниківці»
Світлана Тренич, 14.06.2013, 11:172940
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень