19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Лави медиків поповнили цьогорічні випускники

«Найголовніша професія – бути людиною» – під таким гаслом 21 червня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулася урочиста частина випускного вечора студентів Української медичної стоматологічної академії.

Привітати випускників зі святом завітали батьки, викладачі та почесні гості. Урочистості розпочали з показу відеоряду про життя студентів-медиків – їх заняття, дозвілля, стосунки з однокурсниками тощо. А розважальну частину свята відкрив своїм виступом бально-спортивний ансамбль «Орхідея»: своїм зворушливим вальсом танцівники пройняли публіку до глибини душі.

Ансамбль «Орхідея» зворушливим вальсом відкрив випускний вечір.
Лунали теплі й щирі слова вітань. Передала своє поздоровлення і міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова, яке зачитала ведуча свята:
– Мистецтва лікування необхідно вчитись усе своє життя. І вам, нашій молодій зміні, випаде щаслива нагода попрацювати у новій системі охорони здоров'я, яку наполегливо розбудовує Україна. Тож бережіть у серці та душі слова Гіппократа та завжди пам'ятайте про честь білого халата. Творчого натхнення та наснаги у праці на благо охорони здоров'я українського народу.

Студенти зі свого боку щиро привітали викладачів академії та подякували їм за надані знання. І як подарунок на згадку – змонтували відеоряд про своїх талановитих наставників, демонстрація якого супроводжувалася гучними оплесками.
На свято були запрошені почесні гості – ректор УМСА, професор В'ячеслав Ждан, заступник полтавського міського голови Світлана Порохня, заступник директора департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Ігор Кудевич та єпископ Новокаховський Філарет. Кожен із гостей привітав теплими словами випускників і побажав їм щасливої життєвої дороги.

– За шість років навчання ви усвідомили, що обрали непростий шлях, – зазначила Світлана Порохня. – Адже професія медика – це постійне служіння людині. Тож бажаю, щоб ваш вибір став сенсом вашого життя.

Дипломи студентам вручали запрошені гості, ректор і декани факультетів академії. Першими дипломи отримали випускники, які старанно навчалися і брали активну участь у громадському житті вишу.

А на завершення свята на глядачів чекав сюрприз – порадувати своїм мистецтвом на сцену вийшла Олена Ковтун, переможниця другого сезону шоу «Україна має талант». Вона виконала власну пісню для студентства і побажала ніколи не здаватися, перемагати всі нещастя й досягати своєї мети.

Анжела Малюк
Павєл Москалюк, 27.06.2013, 17:172987
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень