25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Ми такі є!» — фотоконкурс з великої літери

Протягом червня Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах сім'ї Полтавської єпархії Української православної церкви проводили конкурс фотографії до Дня молоді «Ми такі є!». А 27 червня у Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) відбулося урочисте підбиття його підсумків.

Фото Тетяни Житченко.
Організатори конкурсу визначають головною метою формування активної життєвої позиції молоді, популяризацію здорового способу життя, радість життя та пропаганду християнських цінностей. У конкурсі взяли участь 17 чоловік віком від 18 до 35 років, які представили загалом 45 фоторобіт. Переможці визначалися у двох категоріях: аматорська та професійна зйомка. Переможцем серед аматорів став Юрій Макаров, серед професіоналів перше місце здобула Оксана Музика. До речі, Оксана проживає у Москві, а про цей конкурс дізналася від друзів з Полтави і вирішила взяти участь, що для неї завершилося цілком позитивно. Також був визначений володар гран-прі, ним став Дмитро Бурлака. Усі учасники конкурсу отримали дипломи. Переможців нагородили дипломами, подарунками, сертифікатами на розміщення фоторобіт на сіті-лайтах міста. Володар гран-прі Дмитро Бурлака також отримав сертифікат на публікацію своєї роботи у тижневику «Полтавський вісник», а редакція виконує обіцянку і друкує переможне фото.

– Такий фотоконкурс саме у такому форматі проходить у нас у місті вперше, – говорить Світлана Порохня, заступник міського голови. – Тут представлені роботи активної молоді, людей, які намагаються брати участь в усіх подібних соціальних заходах. Ці люди просто показують, якою повинна бути сучасна молодь. Дякую Полтавському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, адже щоразу вони дуже креативно підходять до кожного свята, особливо до тих, які присвячені Дню молоді. Щодо виставки, то після огляду робіт мене переповнює гордість за сучасну молодь, адже вона справді бачить позитив у кожній миті свого життя. Особливо тішать родинні знімки, на яких видно повагу та любов до сімейних цінностей.

Фото Дмитра Бурлаки.
Одним із членів журі став представник Полтавського єпархіального управління, який також не залишився байдужим до виставлених робіт.
– Від виставки враження дуже позитивні, – розповідає протоієрей Стефан Водяник, представник Полтавського єпархіального управління. – Зараз у нашому оточенні є дуже багато негативу, а ця виставка налаштовує на добро та душевну радість.

Самі учасники вважають, що такі заходи потрібно проводити частіше, адже вони дуже потрібні сучасній молоді.
– Я думаю, що такі конкурси, як ніщо інше, потрібні мені й моїм одноліткам, адже ми хочемо активно відпочивати, розважатися та фотографувати це, – розповідає Валерія Дашко, учасниця конкурсу. – Я люблю фотографувати, тому що саме через фото у мене найкраще виходить передавати свої думки та почуття, саме через фотографію я бачу цей чудовий світ. Кожна мить, яку вдалося зафіксувати на знімку, містить щастя тієї секунди, яка вже ніколи не повториться.

У журі вважають, що виставка буде цікавою не лише для тих, хто презентує свої роботи, а й для глядачів експозиції.
– На мій погляд, ця виставка дуже вдала для кожного, хто до неї причетний, адже у кожного юного фотографа є можливість представити свої роботи в одному з найкращих залів нашого міста, – говорить Лариса Семеняга, редактор газети «Полтавський вісник». – І для відвідувачів виставка стане чудовою віддушиною: у кожній світлині є свій позитивний настрій, який і повинен наповнювати наше життя.

На урочистому заході виступали спортивно-танцювальний клуб «Ювента», танцювальна сім'я «Спіріт», Народна Школа сучасної хореографії «Тотус». Вони продемонстрували та довели вкотре, що полтавська молодь креативна, талановита й позитивна.
Володимир Оніщенко, 08.07.2013, 12:37868
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень