19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Акція завершилася — передплата триває!

У середу, 31 липня, колектив «Полтавського вісника» підбивав приємний підсумок передплатної акції «Полтавський вісник – газета твого міста», яку оголосили ще в червні.

У ній «узяли участь» листи з передплатними квитанціями наших читачів. Журналісти тижневика визначали «щасливців долі» серед найбільших шанувальників нашої газети – майбутніх володарів головного та інших цінних призів.

Тож цього напруженого «випускового» дня (якраз «випікався» і готувався наступного ранку лягти на торговельні розкладки свіженький номер «Вісника») молоді журналісти набиралися позитивної енергії, по черзі весело крутячи барабан з номерами перед чималеньким віялом конвертів з редакційної пошти. До речі, учасників урочистого дійства найбільше цікавило, мешканцям яких районів, міст, містечок або сіл області цього року пощастить найбільше. І, до речі, не тільки нашої області, адже чимало наших шанувальників мешкає і далеко за її межами, наприклад у… Австралії. Лист з бажанням отримувати нашу газету нам нещодавно надійшов від тамтешнього мешканця.


Розіграш завершився, і вся журналістська команда, поки що заочно, радісно привітала його переможців. Ось їхні прізвища.

Володарем головного призу – чудового телевізора «LG» – став полтавець Віталій Вікторович Зарудський. Друге-четверте місця поділили між собою Ольга Дмитрівна Воробйова, Аліна Олексіївна Панасенко (обидві призерки також з Полтави) та Василь Олександрович Денчик з міста Хорол Полтавської області. Їм буде вручено не менш цінні, та ще й такі доречні призи – якраз для сезону консервування! – гарні соковижималки.

Колектив «Полтавського вісника» від щирого серця вітає переможців нашої передплатної акції й запрошує в гості в редакцію – щоб отримати подарунки і поділитися з нами своєю радістю. Вручення подарунків відбудеться у понеділок.

Якщо ви, шановні полтавці, ще не приєдналися до великої читацької родини «Полтавського вісника», ласкаво просимо до наших лав! Адже наступного року на вас знову чекатиме нова цікава акція.
Світлана Тренич, 02.08.2013, 12:442872
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень